Picco Bartolomeo Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Picco Bartolomeo Polska Sp. z o.o.

kristofers

Firma do bani nie slowni ludzie w sezonie oferuja prace a po tem do widzenia . Spuźoiająe. Sie wyplaty . Gubia sie z dokumetami. W biuze koneksie rodzinne szef mowi co inzanego a inaczej tlumacz zatrudniaja ludzi bez pojecia.

kristofers

hemi

(usunięte przez administratora) Kto chce niech próbuje i się przekona na własnej skórze jesienią, stracony sezon a na zimę wypad.

hemi

Koparka kołowa to DRAMAT, hydraulika szarpie tak że zrobić coś precyzyjnego to można oszaleć(usunięte przez administratora)Radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie, pozdrawiam.

hemi

Firma bardzo wiele oczekuje od pracownika natomiast niewiele jest w stanie zaoferować.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Picco Bartolomeo Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Picco Bartolomeo Polska Sp. z o.o.