Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak

Łódź

Opinie o Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak

KP

Firma krzak. Obiecują zatrudnienie chociażby na umowę cywilnoprawną, a po tygodniu rezygnują z pracownika za nieefektywność pracy, na dodatek nie wypłacają umówionej kwoty wynagrodzenia, już nie wspominając o ekwiwalencie pieniężnym za własną odzież roboczą. Praca jest zmienna, często w nadgodzinach i na wyjeździe, w warunkach szczególnie niebezpiecznych, gdzie zgodnie z Kodeksem Pracy, zleceniodawca powinien wysłać zleceniobiorcę na badania lekarskie, zapoznać go z oceną ryzyka zawodowego oraz przede wszystkim przeszkolić z bhp. Nie polecam!

Znacie firmę Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak