Opinie o Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa w Ochla

Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa
0 0 4 5 1
Wierzyciel Nowy wpis

Uwaga!!! Firma Gran-Bud Krępa nie płaci za usługi oraz towary. Karol Krępa notorycznie unika kontaktów z wierzycielami, których jest coraz więcej!!!

Tak1Nie
Pracownik gran-bud Nowy wpis

Potwierdzam. Kiedy upomniałem się o PITa rocznego to karol krępa wyrzucił mnie za śmieszny pretekst.

Tak1Nie1

janek

Z panią Izabelą nie miałem okazji się spotkać.Zatrudnił mnie jej przedstawiciel Karol Krępa(mąż)tej pani.Po jakimś czasie okazało się że jest niewypłacalny oraz oszukuje ludzi zatrudnionych na "czarno", toleruje pijaństwo podczas pracy czego nikt nie miał mu za złe. Aczkolwiek to taki trick aby pozbywać się pracowników bez wypłacania im pensji.Jeśli ktokolwiek został oszukany przez Karol Krępa najlepiej zgłosić to w komendzie policji w Zielonej Górze oraz ostrzec na forum potencjalnych pracowników przed oszustem który prowadzi firmę zarejestrowaną na współmałżonkę.

Tak1Nie
Pracownik Nowy wpis
@janek

PRACOWNIK. Co za typ co zatrudnienia ludzi ma swoich co mu kapujom jak ktoś nowy

TakNie3

Zostaw opinię o Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa - Ochla

Chcę opublikować:

Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa