Opinie o Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa w Ochla

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa?

anonim Nowy wpis

Marta Nowy wpis

@Dłużnik? Forum służy do wypowiadania się na temat warunków zatrudnienia w Gran-Bud. Firma zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa?

Wierzyciel

Uwaga!!! Firma Gran-Bud Krępa nie płaci za usługi oraz towary. Karol Krępa notorycznie unika kontaktów z wierzycielami, których jest coraz więcej!!!

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracownik gran-bud

Potwierdzam. Kiedy upomniałem się o PITa rocznego to karol krępa wyrzucił mnie za śmieszny pretekst.

Tak3Nie2
janek

Z panią Izabelą nie miałem okazji się spotkać.Zatrudnił mnie jej przedstawiciel Karol Krępa(mąż)tej pani.Po jakimś czasie okazało się że jest niewypłacalny oraz oszukuje ludzi zatrudnionych na "czarno", toleruje pijaństwo podczas pracy czego nikt nie miał mu za złe. Aczkolwiek to taki trick aby pozbywać się pracowników bez wypłacania im pensji.Jeśli ktokolwiek został oszukany przez Karol Krępa najlepiej zgłosić to w komendzie policji w Zielonej Górze oraz ostrzec na forum potencjalnych pracowników przed oszustem który prowadzi firmę zarejestrowaną na współmałżonkę.

Tak1Nie
@janek

PRACOWNIK. Co za typ co zatrudnienia ludzi ma swoich co mu kapujom jak ktoś nowy

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa - Ochla

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.