Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa

Ochla

Opinie o Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa

janek

Z panią Izabelą nie miałem okazji się spotkać.Zatrudnił mnie jej przedstawiciel Karol Krępa(mąż)tej pani.Po jakimś czasie okazało się że jest niewypłacalny oraz oszukuje ludzi zatrudnionych na "czarno", toleruje pijaństwo podczas pracy czego nikt nie miał mu za złe. Aczkolwiek to taki trick aby pozbywać się pracowników bez wypłacania im pensji.Jeśli ktokolwiek został oszukany przez Karol Krępa najlepiej zgłosić to w komendzie policji w Zielonej Górze oraz ostrzec na forum potencjalnych pracowników przed oszustem który prowadzi firmę zarejestrowaną na współmałżonkę.

@janek 30.06.2015 22:41

PRACOWNIK. Co za typ co zatrudnienia ludzi ma swoich co mu kapujom jak ktoś nowy

Zostaw opinię o Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa - Ochla

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gran-Bud Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Izabel Krępa