Globtech Krzysztof Cieśla

Zmigród

Opinie o Globtech Krzysztof Cieśla

mateuszwys

Odradzam wspòłpracę z firmą Globtech oraz jej właścicielem p. Krzysztofem Cieślą. Firma nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań finansowych! Korzysta z usług podwykonawcòw, w tym przypadku firmy transportowej, a następnie nie płaci za wykonane zlecenia. Miesiąc po upływie terminu płatności faktury p. Krzysztof odwleka, przedłuża, prosi o cierpliwość, tlumacząc się chwilowym brakiem środkòw finansowych. Następnie ignoruje telefoniczne i smsowe prośby o spłatę zadłużenia, a z obietnic i słów nie wywiązuje się podobnie jak ze zobowiązań!!!

Co powiecie o wynagrodzeniu w Globtech Krzysztof Cieśla? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

w-cek

polecam

brukarz

Firma rzetelna - wszystko z nią ok. wypłacalna i słowna.

arczi

Firma ok dla podwykonawców. płaci w terminie, nie czepiają się na odbiorach. Polecam

podwykonawca

polecam tą firmę, współpracowałem z nią jako podwykonawca . Globtech wywiązuje się z zawartych umów, wynagrodzenie wypłaca w ustalonych terminach, właściciel konkrety i rzeczowy, chętny do współpracy.

Zostaw opinię o Globtech Krzysztof Cieśla - Zmigród

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globtech Krzysztof Cieśla