Globtech Krzysztof Cieśla

Zmigród

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Globtech Krzysztof Cieśla
0 0 6 1

Opinie o Globtech Krzysztof Cieśla

Maciej

@Transportowiec, fajnie, że podzieliłeś się swoim zdaniem na temat firmy Globtech Krzysztof Cieśla. Ciekawi mnie, czy Twoja opinia jest z poziomu osoby, która współpracowała z firmą Globtech Krzysztof Cieśla, czy osoby, która pracowała w tej firmie? Możesz sprecyzować przedstawioną kwestię?

Transportowiec

Współpraca przebiegła dobrze, p. Krzysztof bezkonfliktowy, z wypłacaniem środków brak problemu, terminowy.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Globtech Krzysztof Cieśla?

mateuszwys

Odradzam wspòłpracę z firmą Globtech oraz jej właścicielem p. Krzysztofem Cieślą. Firma nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań finansowych! Korzysta z usług podwykonawcòw, w tym przypadku firmy transportowej, a następnie nie płaci za wykonane zlecenia. Miesiąc po upływie terminu płatności faktury p. Krzysztof odwleka, przedłuża, prosi o cierpliwość, tlumacząc się chwilowym brakiem środkòw finansowych. Następnie ignoruje telefoniczne i smsowe prośby o spłatę zadłużenia, a z obietnic i słów nie wywiązuje się podobnie jak ze zobowiązań!!!

Administrator

Co powiecie o wynagrodzeniu w Globtech Krzysztof Cieśla? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

w-cek

polecam

brukarz

Firma rzetelna - wszystko z nią ok. wypłacalna i słowna.

arczi

Firma ok dla podwykonawców. płaci w terminie, nie czepiają się na odbiorach. Polecam

podwykonawca

polecam tą firmę, współpracowałem z nią jako podwykonawca . Globtech wywiązuje się z zawartych umów, wynagrodzenie wypłaca w ustalonych terminach, właściciel konkrety i rzeczowy, chętny do współpracy.

Zostaw opinię o Globtech Krzysztof Cieśla - Zmigród

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globtech Krzysztof Cieśla