Anka Nowy wpis

Macie dużo pracy w sezonie ?

Transportowiec Nowy wpis

Współpraca przebiegła dobrze, p. Krzysztof bezkonfliktowy, z wypłacaniem środków brak problemu, terminowy.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Globtech Krzysztof Cieśla?

mateuszwys Nowy wpis

Odradzam wspòłpracę z firmą Globtech oraz jej właścicielem p. Krzysztofem Cieślą. Firma nie wywiązuje sie ze swoich zobowiązań finansowych! Korzysta z usług podwykonawcòw, w tym przypadku firmy transportowej, a następnie nie płaci za wykonane zlecenia. Miesiąc po upływie terminu płatności faktury p. Krzysztof odwleka, przedłuża, prosi o cierpliwość, tlumacząc się chwilowym brakiem środkòw finansowych. Następnie ignoruje telefoniczne i smsowe prośby o spłatę zadłużenia, a z obietnic i słów nie wywiązuje się podobnie jak ze zobowiązań!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co powiecie o wynagrodzeniu w Globtech Krzysztof Cieśla? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

w-cek

polecam

brukarz

Firma rzetelna - wszystko z nią ok. wypłacalna i słowna.

arczi

Firma ok dla podwykonawców. płaci w terminie, nie czepiają się na odbiorach. Polecam

podwykonawca

polecam tą firmę, współpracowałem z nią jako podwykonawca . Globtech wywiązuje się z zawartych umów, wynagrodzenie wypłaca w ustalonych terminach, właściciel konkrety i rzeczowy, chętny do współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Globtech Krzysztof Cieśla - Zmigród

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Globtech Krzysztof Cieśla
0/5 Na podstawie 0 ocen.