Budim 2 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Opinie o Budim 2 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

jack

niewypłacalni !!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!

kris

Kiedyś pracowałem w budimie, do, dziś nie mam zaległych i wygranych w sądzie wypłat ,szef niesłowny i zwodzi ludzi brak kontaktu

xxx

Ludzie unikać budimu, nie płacą wypłat, UWAGA!!!

koza

Budim 2 Olesno - pracuje tu od paru lat. Wiadomo nie zawsze jest łatwo - ale jak dla mnie ok. Niezły klimat pracy - i jeżeli ktoś chce to zarobi najwięcej z firm drogowych w okolicy.

rysik

Unikaj tej Firmy jak ognia. Umowy o pracę możesz się nie doprosić lub jej nie dostać i być zwolnionym po jakimś czasie, lub sam się zwolnisz bo pensję dostaniesz na początku w terminie a potem to bywa różnie. Możesz jej nie zobaczyć i przez kilka miesięcy będąc sprytnie zwodzonym przez "właściciela" lub da Ci jakieś "ochłapy" do ręki.

Zostaw opinię o Budim 2 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Olesno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budim 2 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe