Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze

Wrocław

Opinie o Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze

obecny pracownik

Hej, Pracuję w Ansee relatywnie krótko, natomiast mogę powiedzieć, z tą rotacją pracowników to bzdury. Trzon firmy praktycznie nie zmienił się od kilku lat a wiele osób zaczynało razem ze startem firmy. W ostatnim czasie zostało zatrudnionych kilka osób, więc tendencja jest raczej odwrotna niż "zwolnienia". Co do reszty rzeczy to czas pokaże - nastąpi weryfikacja. Pozdrawiam

yołyoł

(usunięte przez administratora)Wyróżniasz się = jesteś dla nich zagrożeniem więc zadbają oto żebyś tam nie popracował.

XY

mógłbyś wskazać choć jedną osobę (mogą być inicjały), która odeszła z firmy z własnej woli w przeciągu dajmy na to 2 lat ? ps. nie jestem właścicielem

były pracownik

Też nie polecam, mogę tylko potwierdzić opinię o dużej rotacji, wielkich obietnicach i małych pieniążkach

baty

To w końcu jak tam jest ? Warto tam składać aplikację ?

były

Wydaje mi się, że pierwszą opinię dodał sam właściciel firmy, który ma również na imię(usunięte przez administratora). Rozumiem, że PR jest ważnym elementem funkcjonowania przedsiębiorstwa ale w tym przypadku lepiej byłoby się skupić na odpowiednim zarządzaniu ludźmi i organizacją pracy , gdyż ten element, w tym przypadku jest krótko mówiąc miernym poziomie Pracuje aktualnie w sektorze ochrony środowiska i kiedyś miał przygodę w tej firmie. Przygoda wyglądała tak, że bardzo długo byłem na okresie próbnym i podpisanie umowy odwlekane było w nieskończoność. Poza tym dużo się obiecuje pracownikowi a następnie z tych obietnic nic nie wynika. Stąd może wynikać (już zauważona) duża rotacja pracowników którzy czują się oszukani i sami rezygnują ze współpracy. Jeżeli więc chcecie dużo się napracować i niewiele zarobić to polecam pracę przy ekspertyzach w Ansee Consulting. Pozdrawiam były pracownik

gość

Siema. Mój przedmówca chyba rzeczywiście długo nie pracował i cieszy się z każdej pracy w zawodzie. Chciałbym Cię także kolego przestrzec przed tym, że w tej firmie występuje zjawisko szybkiej rotacji pracowników. Wiem to od mojego znajomego, który ze względu na dziwną atmosferę w firmie sam odszedł. Dziwna atmosfera związane jest z tzw. kolesiostwem-wspieramy swoich znajomych którzy w firmie pracują na potęgę. Muszę przyznać, że storna wygląda dość profesjonalnie ale z tego co opowiadał mi znajomy to tylko jedyny w miarę profesjonalny element w tej firmie.

Zostaw opinię o Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ansee Consulting Specjalistyczne Ekspertyzy Przyrodnicze