Bimar Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Adam Bieczyński

Dobra

Opinie o Bimar Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Adam Bieczyński

Mandrzej

Nie polecam, udając fachowe podejście do klienta próbują okroić zlecenie tak aby zostało więcej w kieszeni IM. Jakość materiału pozostawia wiele do życzenia, nie otrzymałem tego co zamówiłem. Na szczęście jest wiele innych tego typu firm w okolicy i kilka rzetelnych. Bimar - na pewno taka nie jest.

Beata

Jestem dumna ze pracowałam w tej firmie BIMAR

Darek

Super Firma

Zostaw opinię o Bimar Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Adam Bieczyński - Dobra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bimar Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Adam Bieczyński