Abatec Monika Pańko Magazyn

Damnica

Opinie o Abatec Monika Pańko Magazyn

lam324

eeee panowie znam fajny dowcip : kim dla pańki są jego pracownicy? odp: niczym.

waluś

podobno teraz tam idą do pracy sami menele bo nikt inny niechce

przemek

czytam tu wiele prawd. to prawda ze jesli kapo pańki czyli jego kierownicy popełnią błąd to będzie to zwalone na byle jakiego szeregowego pracownika.to prawda ze w zime jest cieplej na syberii niz w abatec. tej całej zony pańki nie znam ale raz kupila nam po bulce slodkiej bo byl dzien chlopaka(kolejne plucie w oczy). niewiem jak tam teraz jest ale pamietam ze zaraz po moim odejsciu pańko zatrudnił sobie dwuch starych dobrych komunistow alkoholika milicjanta wozniaka i krywucia jako dozorcow... ciagnie swoj do swego.

adam

gdy ja tam pracowalem panko wielu ze swoich pracownikow niby rejestrowal jako pracownikow legalnych a tak naprawde nie zglaszal ich do ZUS, wszystko przebiegalo niby normalnie grupowe badania w medycynie pracy z tym tlustym wieprzem od BHP szkolenia BHP lecz po jakims czasie szydlo wychodzilo z worka... psia wyplata za prace wiecznie byla po terminie a zapalenie papierosa przez kogos z pracownikow kto nie byl z rodziny wojtczyka pańki kierownika grozilo zwolnieniem. lucjan wojtczyk i jego rodzina ktora tam pracowala mogla wszystko, przerwa na sniadanie ile chcą, palenie fajek kiedychcą, obijanie sie ile chcą i kiedy chcą i inne przywileje. Pańko miał zawsze uprzywilejowanych ktorym wszystko wolno a reszta ta gorsza nic niewarta mniejszosc ktorą on gardził i ktora nie mogła oddytchać bez jego pozwolenia

krzysztof

Tak, to prawda. Szef i szefowa to wszystkowiedzące omnibusy. Ludzie nieomylni, a nawet jak im się zdarzy popełnić jakieś błędy to nie jest ich wina, tylko pracownika. Szefowa zrzuca zaniedbania swojego męża na pracowników. Jak wiemy on jest osoba totalnie zakręconą i niekompetentną. Dosłownie brak słów! Nie polecam pracy tam!

paweł

nie polecam!!!! bardzo niezdrowa atmosfera, a wszelkie błędy szefostwa zrzucane są na innych pracowników!

były pracownik

Jedno mogę powiedzieć o tym miejscu, praca zimą to jak zesłanie na Sybir. Temperatura na hali niższa niż w chłodni. Zamiast posiłków regeneracyjnych (ciepłych) - zimne konserwy. Właściciele na wszystkim oszczędzają! Dobrze, że mam już lepszą pracę.

nie pie...l droga olu bo nigdy tam nie pracowałaś, więc nie zabieraj głosu

Zostaw opinię o Abatec Monika Pańko Magazyn - Damnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abatec Monika Pańko Magazyn