Opinie o Drewex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Handlu i Usług Sklep Fabryczny w Szczecin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Drewex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Handlu i Usług Sklep Fabryczny?

Tomek Nowy wpis

https://www.olx.pl/i2/oferta/monter-konstrukcji-drewnianych-CID4-IDr5uNH.html - prosze przeczytac - jedno wielkie klamstwo!!! Doswiadczeni pracownicy nawet 3 tys. brutto na etat nie zarobia, a gdzie 7 tys.? To jakis napeawde zart!!! 12-13 zl na reke na poczatek po roku pracy podwyzka o 1zl.... Chlopaki robia po 200-230h by dostac te 2700-3000zl. Brak placy za nadgodziny, brak diet. Jedna wielkie klamstwo.

Gość Nowy wpis
@Tomek

Panie Tomku. Punkt w Szczecinie prowadzony jest przez inną firmę ale pod marką Drewex. Tutaj sam osobiście pracuję i śmiało mogę powiedzieć że, mam więcej niż 3000 brutto.

Czy Twoim zdaniem firma Drewex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Handlu i Usług Sklep Fabryczny dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Handlu i Usług Sklep Fabryczny - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.