Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak

Września

Opinie o Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak

Ikar

Czyli nic sie nie zmieniło.....tak jest do dzis

obiektywny

Człowieku handlowałem ich produktami do impregnacji kolorami i powiem Ci istne dziadostwo nie trzymające się kupy ani dupy . Same reklamacje klient kupuje 4 opakowania tego samego koloru a wychodzi mu na drenie co puszka to inny dramat ten Protektor , co do Spectrum nie wypowiadam sie bo po deszczu nie mnie ale klientowi spłynoł kolor hehe a na to ich przedstawiciel Pan [usunięte przez moderatora]opowiada mi jakies bajki i znika bez śladu porażka . Impregnaty koncentraty ok polecam reszta chłam. Pozdrowienia

Zostaw opinię o Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak