Opinie o Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak w Września ul. Kościuszki 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak w Września ul. Kościuszki 14

Tomasz Nowy wpis

Witam czy ktoś może podzielić się aktualną opinią o pracy w Dekspolu na stanowisku PH ? Zarobki? Oczekiwania? Pozdrawiam

Looking Nowy wpis

Z tego co wiem to Dekspol to bardzo dobry pracodawca a handlowcy są zadowoleni

Norbi Nowy wpis

Spokój na forum pracowniczym to już powinien być sygnał, że firma jest dobra i z pewnością warto tu pracować.

Przemek Nowy wpis

@Tartak A jak ten wpis ma się do forum pracowniczego na którym pracownicy mogą wystawiać opinię o pracy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Września
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Tokarz CNC
AGROKOWALSKI Sp. z o.o.
Tartak

Faktura korekta ze zwrotu wystawiona ponad miesiąc temu , a zwrotu środków brak mimo licznych telefonów. Obiecują a pienièdzy ni zwracają.

Remik

Jakie warunki stwarza firma przedstawicielowi? Czy jakieś inne dodatki do pensji macie?

mario
@Remik

Najlepiej spytać u źródła i skontaktować się z handlowcem na interesującym Cie terenie no nie?

@Remik

Wiem od kumpla że przedstawiciele mają tam po 5, 6 i więcej na rękę a latają - z tego co pamiętam - Golfami VII

Jerzy
@Paweł

To całkiem dobre warunki pracy i wynagrodzenia. Nie uważasz? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/dekspol-p-p-h-iwona-oleszak,97659 firma szuka regionalnego kierownika sprzedaży w trzech lokalizacjach. Pracodawca gwarantuje pakiet szkoleń firmowych, niezbędne narzędzia pracy: dobrej klasy samochód służbowy, laptop, telefon oraz atrakcyjny system wynagrodzeń - umowa o pracę plus bardzo atrakcyjny system premiowy. Jeśli ktoś będzie aplikował, chętnie przeczytam jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna.

Olek

Czy ktoś mi powie ile tam można zarobić, jako PH ? Byłem juz na rozmowie kwalifikacyjnej, i chyba sie juz nie odezwą.

big black johnson
@Olek

PH pomooc Henryka ???

Rrrrrr
@Olek

Byłem kiedyś na rozmowie dwa tysie plus premie min 8 do 12 punktów dziennie na kilku wojewudztwach APLIKUJ!!!

Maniek0611
@Rrrrrr

Rrrrrr, gratuluję ortografii :)

Kamil
@Maniek0611

To nie jest forum ortograficzne a po za tym widzisz tam rażące błędy?

Witam jestem z województwa wielkopolskiego, aplikowałem CV na pracuj.pl, czy ktoś może mi opisać na czym dokładnie polega praca regionalnego kierownika sprzedaży ?

cichy
@Paweł

Paweł, jeśli już aplikowałeś na to stanowisko a nie wiesz na czym polega ta praca, to szczerze Ci powiem, że niezły z Ciebie aparat :) Hehehe, pozdrawiam :)

Kamila

Czy w Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak zachodzą jakiegoś rodzaju zmiany w ostatnim czasie? Zachęcam Was do przedstawienia aktualnej sytuacji występującej wewnątrz tej firmy. Jakie warunki zatrudnienia w tym momencie są przez pracodawcę proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Robert

Ja ci powiem ze ich produkty sa naprawdę na najwyższym poziomie porównując vidarona czy sadolin to niczym im nie ustępują. Firma dość dobra

JAJOBRODY
@Robert

Vidaronowi nie odstepuje bo to Dekspol produkuje i rozlewa

Chuck

Ha a tego dyra wyj... (usunięte przez administratora)Pracowałem w podobnej branży i nigdy nie spotkałem sie z jakimś tam dekspolem czy tam co, więc wyobraście sobie jaka orka przy wprowadzaniu na rynek a jak inni piszą że produkt taki se to jeszcze problem z zepsutą marką. (usunięte przez administratora)

@Chuck

Królowa Dekspolu nie jest zbyt chojna ...

rekruter

Byłem na rozmowie na stanowisko rph więc powiem krótko: (usunięte przez administratora) Do tego przy tej płacy raport do raportu gps (usunięte przez administratora). Płaca 2 z kawałkiem. Praca dobra dla młodego po szkole bez doświadczenia i takiego szukają????

Ikar

Czyli nic sie nie zmieniło.....tak jest do dzis

obiektywny

Człowieku handlowałem ich produktami do impregnacji kolorami (usunięte przez administratora) . Same reklamacje klient kupuje 4 opakowania tego samego koloru a wychodzi mu na drenie co puszka to inny dramat ten Protektor , co do Spectrum nie wypowiadam sie bo po deszczu nie mnie ale klientowi spłynoł kolor hehe(usunięte przez administratora) Impregnaty koncentraty ok polecam reszta chłam. Pozdrowienia

Zostaw merytoryczną opinię o Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak - Września

Dekspol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Iwona Oleszak