Bell-Dom Piotr Bączkowski

Długie

Opinie o Bell-Dom Piotr Bączkowski

HENRYK

U nas było w porządku. Przez podłogi mieliśmy obsówkę 3 miesiące ale w Bell-Domie przetrzymali nam bezpłatnie drzwi na swoim magazynie. Sam montaż szybko, czysto. Polecam.

margolka78

Ostrzegam przed zamawianiem drzwi w tej firmie. Skusił mnie duży rabat, większy niż u konkurencji ale realizacja zamówienia pozostawia dużo do życzenia. Montażyści jakby oderwani od rzeczywistości, zdziwieni, że muszą zabezpieczyć podłogę na czas montażu drzwi, spóźnieni. Reklamacja na jedną ościeżnicę trwa ponad miesiąc przez co sprzedawca zafundował nam funkcjonowanie bez drzwi w łazience "on line". Miło, tanio, bez sukcesów.

Zostaw opinię o Bell-Dom Piotr Bączkowski - Długie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bell-Dom Piotr Bączkowski