FHU WESTIMUS Krystyna Westwalewicz

Sopot

Opinie o FHU WESTIMUS Krystyna Westwalewicz

AKRK

Też dostałam taki e-mail. Numer tel nie istnieje a w załaczniku jest wirus. Wiadomość zwrotną można wysłać tylko z automatycznie wygenerowanym załącznikiem. Nie mam pojęcia co tam się załączy ale to może być większe oszustwo.

'FAN' PREZESA

OTRZYMAŁEM MAILA OD JANA KAMIŃSKIEGO FHU WESTIMUS TEL. 48 22 385 48 91 CHYBA WARSZAWA ŻE NIE UREGULOWAŁEM FAKTUR TYLKO NIE WIEM ZA CO I JAKICH FAKTUR CZY TA FIRMA MA JAKIŚ ZWIĄZEK ?

annanna
@'FAN' PREZESA 25.03.2017 21:51

ja tez to dostalam to musi byc wirus

westimus

Polecam dla ludzi w desperaci

Xxxxx

Totalna paranoja. Firma bez ładu i składu. Szef to totalny wariat. Jego brat jako tako ratuje sytuacje, niemniej jednak zdecydowanie odradzam. Chyba ze ktoś nie lubi mieć umowy, ale za to lubi biegac po budowach bez żadnego zabezpieczenia poza kaskiem, swiecic oczami za faceta nie odrozniakacego MB od m2 i na koniec co miesiąc kłócić się o wypłatę...

lala

firma beznadziejna! osobiście odradzam tam pracę! ciągłe krzyki na pracowników. Nie wiem jak trzeba być zdeterminowanym, żeby tam wytrzymać!Ten szef Pan[usunięte przez admina] to ma chyba coś z głową, bo jego zachowanie nie jest normalne

Zostaw opinię o FHU WESTIMUS Krystyna Westwalewicz - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU WESTIMUS Krystyna Westwalewicz