Tech-Krak Sp. z o.o.

Kraków

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Tech-Krak Sp. z o.o.
6 1 6 1

Opinie o Tech-Krak Sp. z o.o.

klient

Ja uważam, że Firma Krak-Tech , niestety nie spełnia moich oczekiwań w żadnym stopniu. [usunięte przez moderatora] Zakupiłem w tej firmie spawarkę, silniki elektryczne i wiele innych rzezcy. Miałaem nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała natomiast jest zupełnie odwrotnie.Napradę firma nierzetelna, wręcz można powiedzieć, że [usunięte przez moderatora] nieodpowiedzialni ludzie. NIE POLECAM- wręcz odradzam i ostrzegam [usunięte przez moderatora]

Właściciel
@klient 18.08.2011 02:19

Tech-Krak sp. z o. o. nie prowadziła i nie prowadzi sprzedaży spawarek, silników ani żadnych innych rzeczy. Firma zajmuje się budową komór chłodniczych i mroźniczych oraz usługami z zakresu chłodnictwa. Najprawdopodobniej nastąpiła pomyłka z inną firmą o podobnej nazwie co z resztą wskazuje nazwa użyta w powyższym poście.

Zostaw opinię o Tech-Krak Sp. z o.o. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Krak Sp. z o.o.