Prochemar Firma Projektowo-Handlowa

Dąbrowa górnicza

Opinie o Prochemar Firma Projektowo-Handlowa

Patryk

kolejna fala opini ktora zostala usnieta, pracodawca poniza pracownika obiecuje zloty gory a na koniec wylicza obciazenia i zarabiasz duze NIC

Kierownik

Chyba ktos usuwa opinie o tej firmie bylo 13 zostaly 3 nie krzywdzace wlasciciela ktory poniza pracownikow.Przyszli pracownicy nie dajcie sie ponizac i tolerowac krytyczno psychicznych zachowan wlasciciela.

Volvo stary grat

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami o firmie Prochemar i również jej nie polecam szkoda nerwów i zdrowia.

Karlus

Nie polecam tej niby firmy -firma kogucik.

tom

Firma mieści się teraz w Sosnowcu,magazyn na lipowej a biuro na Grota-Roweckiego

Zostaw opinię o Prochemar Firma Projektowo-Handlowa - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prochemar Firma Projektowo-Handlowa