Adexim Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Adres: al. Matki Bożej Fatimskiej 80, Wadowice

Adexim Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Opinie o Adexim Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Koteczek

Dokładnie !! :) Przekonałam się na własnej skórze jak mnie tam potraktowała A.. ! własnie co tydzien zwalniają co tydzień przyjmują kogos innego... Szkoda słów i czasu poświęcać na kogoś takiego jak sklep Adexim.. Nie Warto !!

Przyjmują i obiecują a tak naprawdę co tydzień zmieniają pracowników.. Naprawdę nie polecam tam pracy.. Pod koniec przezywać będzie do tego sie wypiera ze wszystkiego itp co tu dużo mówić...Żałosne to co robią z młodymi osobami..mysli ze tapecia.. solar.. i jest fajna .. przyjęła osobę 1 zwolniła po tygodniu przyjęła osobę 2 zwolniła po tygodniu itd..A co najlepsze pod koniec wyrzuca ze sklepu przezywa a potem się wypiera ze tak nie mówiła przyszlo by co do czego sprawdzic kamery to by się schowała jak mysz pod miotłę za swoje kłamstwa.. po prostu w żywe oczy kłamać tylko umie..

Zostaw opinię o Adexim Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Wadowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adexim Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa