Imperial Hurtownia Tadeusz Nowakowski

Opinie o Imperial Hurtownia Tadeusz Nowakowski

hehe - 2011-01-21 11:42:34 śmieszne rzeczy piszecie, dużo interesujących ludzi??? i nie mogę to prawda, w pełni się zgadzam, ta firma to totalna beznadzieja :-/

hehe

śmieszne rzeczy piszecie, dużo interesujących ludzi??? i nie mogę"miła firma", ciekawe kto jest tam taki miły???ten komentarz chyba sobie właściciel napisał. Kiedyś współpracowałem z tą "miłą firmą", moje szczęście, że tak krótko

Zostaw opinię o Imperial Hurtownia Tadeusz Nowakowski - Jabłonna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Hurtownia Tadeusz Nowakowski