PPHU Prod-Rem Krzysztof Wieczorek

Bielsko-biała

Opinie o PPHU Prod-Rem Krzysztof Wieczorek

redo

kasa po terminie 3 miechy nie odbieraja telefonow a jak juz cos sie znajdzie to jedziesz jak golodupiec najlepiej jakbys mial swoj transport i narzedzia takze dzieki poszukam czegos konkretnego

zuber

pic na wode fotomontarz

pipop

Witam mialem okazje pracowac dla nich za granica a konkretnie w niemczech kasa w porzadku w terminie mielismy pelne zaplecze noclegi itp ogolnie bylo na poziomie nie mialem powodow do narzekania czekam zeby znowu sie wbic na kontrakt nawet w prodremie.pozdrawiam

Super Firma

Firma Pro-Rem Krzyszofa Wieczorka Jest Bardzo Dobra mają Wsaniałego Szefa i zorganizowaną Ekipe xD

poszkodowany

gówno prawda czekam na pieniadze juz 3 miech leci za kilka dni ide do pip i sie odbije ;]

Zostaw opinię o PPHU Prod-Rem Krzysztof Wieczorek - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Prod-Rem Krzysztof Wieczorek