Lubin

Opinie o Insan S.C. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Krystyna Chryplewicz Lucyna Wróbel

piomar strzelce opolskie

firma insan wynajmowala u mnie mieszkania i do tej pory nie zaplacili mi za kwatery za miesiac lipiec sierpien i wrzesien 2013 roku bardzo nieuczciwa firma wraz z jej dyrektorem pan taki wysoki i siwy a pani w sekretariacie mistrzostwo swiata w wymyslaniu niestwozonych rzeczy ta kwota to ponad 15 tys zl tak ze ostrzegam wszyskich wspolpraca jedynie gotowkowa pozdrawiam

Seba

Remontują stary szpital na Łokietka w Lubinie, zamieniają to na mieszkania. Pracował tam znajomy (malarz-tynkarz), oczywiście bez umowy, nie otrzymał wypłaty, cały czas zwodzą jutro, za tydzień, itd. Teraz to już nawet telefonów od niego nie odbierają a wiszą mu kilka tysięcy zaległej wypłaty. Najlepsze jest to, że nadzór nad projektem sprawuje Starostwo Lubińskie.

Aurum
@Seba 03.10.2013 16:30

Szanowny Panie, proszę o podanie kontaktu do Znajomego, który nie otrzymał wynagrodzenia od Isan S.C. Jestem pracownikiem Kancelarii Windykacyjnej, która obecnie prowadzi sprawę długów tejże spółki i chętnie pomogę w odzyskaniu nalezności. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 883-486-465.

Zostaw opinię o Insan S.C. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Krystyna Chryplewicz Lucyna Wróbel - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insan S.C. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Krystyna Chryplewicz Lucyna Wróbel