Generali Mirosław Waszczuk

Hajnówka

Opinie o Generali Mirosław Waszczuk

prx

firma tragiczna warunki uwłaczające godności człowieka wieczne poniżanie i mobing na porządku dziennym zarobki poniżej krytyki jak za wykonywane prace i to w dani 60koron za godzine gdzie njmniejsza stawka to 120 a w budowlance 160 Mirosław.W pobiera po 200dkk za godzine i twierdzi ze nic nie zarabia chodz są tacy co mają 50,55,max60dkk za godzine 0 jakiego kolwiek BHP zaczyna i konczy sie na podpisaniu papierka a w pracy dziurawe rusztowania to norma FIRMA TO MODELOWY PRZYKŁAD JAKIE FIRMY NIE POWINNY ISTNIEĆ

niezadowoleni bo byli

Znam dziesiątki osób,które nie otrzymały wynagrodzenia,szczególnie za ostatni miesiąc pracy.Właściciel firmy potrafi zatankować 300 litrów paliwa do motorówki, a nie ma 100 zł.dla pracownika na weekend.Płaci mierne pieniądze i próbuje pracownikom wmawiać,ze coś źle zrobili,aby nie zapłacić pełnego wynagrodzenia.

Krzysztof

Mialem okazje pracowac w tej firmie i musze przyznac ze opinie o niej sa zasluzenie pozytywne. Spokoj dbalosc o pracownika sa dzis rzadkoscia ale tam to standard. Poza tym narzedzia rusztowania wszystko jest i dziala.Zdarzaly sie przypadki zwolnien dyscyplinarnych za nie przestrzeganie przepisow BHP ja uwazam to za plus.

pawel

Firma bardzo solidna pracownik zawsze na pierwszym miejscu, zarobki dobre zawsze na czs.

Zostaw opinię o Generali Mirosław Waszczuk - Hajnówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Generali Mirosław Waszczuk