Eurodom Jarosław Dąbkowski

Tłuchówek

Opinie o Eurodom Jarosław Dąbkowski

unimar

Wykonujemy zlecenie dla firmy EURODOM od 5 lat z niewielkimi przerwami. Każdy kto zna firmę i właściciela wie, że jest bardzo uczciwym człowiekiem i tego też wymaga od swoich pracowników. W firmie panuje porządek, co mało osób jeszcze dziś docenia, przy wypłatach każdy pracownik dostaje dokument z którego wynika, ile zarobił za dany zakres, ile jeszcze ma do zarobienia itp. Ogólnie jak najbardziej polecam współpracę z firmą.

budowlaniec

Witam, współpracuje z firmą od 7 lat, nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem wynagrodzenia, były chwile lepsze i gorsze ale ogólnie nie ma problemów.P>S nie wiem kto wypisuje takie brednie ale chyba ten który spiepszył robotę i chce złotych gór za to. pozdro

Oddaj kasę

Jarosław Dabkowski to oszust, oszukuje ludzi, rozlicza się tak jak jemu to pasuje. Pięknie mówi ale nic z tego nie wynika. Wypłaca ludziom pensje pod stołem a przy tym mówi ze jest uczciwy. Firma się wali , teraz jest czas jeszcze się zwinąć wiec ja spadam. Jarek i tak długo nie pociągnie , znowu psycha mu siądzie i będzie ćpał jak kiedyś . Jaruś opanuj się oszuście.

Marek Glodkowski
@Oddaj kasę 23.11.2015 22:37

Jakim trzeba być żałosnym człowiekiem, żeby wypisać takie bzdury, internet daje pełną anonimowość, pozwala pisać takie brednie, widać, że nie masz nic wspólnego z firmą tylko żal cię zjada człowieku. Współpracuję z Panem Jarosławem od ponad 10 lat, jest to jeden z najuczciwszych, najporządniejszych ludzi jakich znam.

Wykorzystany

Pracowałęm w firmie Euro-Dom przez sześć tygodni. Współpraca układała się dobrze, do końca tygodnia. (usunięte przez administratora). Serdecznie pozdrawiam i polecam tę firmę kolejnym naiwnym

Wykorzystany

Pracowałęm w firmie Euro-Dom przez sześć tygodni. Współpraca układała się dobrze, do końca tygodnia. Miała być wielokrotnie, obiecana umowa(usunięte przez administratora) . Niestety codziennie zapominał ją zabrać ze sobą. Z obiecanego również co tygodniowego rozliczenia nic nie wyszło. (usunięte przez administratora) Serdecznie pozdrawiam i polecam tę firmę.

ABBA

Bardzo solidna i żetelna Firma prcuje jużz nimi 5 lat,wiemy wszyscy jakie są czasy w budownictwie Polecam wszystkim

Czekajacy na pieniądze

Witam serdecznie, uczcuwie ostrzegam, by nie korzystac ani z usług, anie nie udzielać żadnych usług [usunięte przez moderatora] poniewaz nie reguluje wogóle żadnych płatności, i tylko ibiecuje, ze zapłaci, jednak w konsekwencji i tak tego nie robi, zal!

batumi1
@Czekajacy na pieniądze 22.02.2013 11:32

Witam, zamierzam podjąć współpracę w tą firmą,jako wykonawcą.Czy mogę dowiedzieć się więcej dlaczego należy ich omijać, czy są niesolidni?(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Eurodom Jarosław Dąbkowski - Tłuchówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodom Jarosław Dąbkowski