Ekot-J.M. Sp. z o.o. w Organizacji

Kielce

Opinie o Ekot-J.M. Sp. z o.o. w Organizacji

marek

Czy ktos z Was ma jakies aktualne informacje o tej firmie zapraszam moj nr (usunięte przez administratora)

cekam

jedno wielkie dno !!!

ciekawy

A czy ta firma wogóle coś robi, buduje? próbowałem odszukać jakieś inwestycje którymi się zajmuje i nic nie znalazłem

były pracownik

to szczera prawda co opisuje mój poprzednik ,firma EKOT to wielkie dno nie płaci na czas lub wogule ,umowy o pracę fikcyjne .Omijajcie z daleka !!!!!!!!

mlody xd

pracowałem w firmie ekot i fakt atmosfera w firmie jest miła, ale nic poza tym wypłata nigdy nie jest w terminie, a gdy wyrównuje zatrzymuje miesięczną wypłate i tam przawie nikt nie jest zarejestrowany, daje umowe zlecenie której nigdzie nie zgłasza i tylko w momencie wypadku więc serdecznie odradzam kontakty z tą firmą bo ona jest na skraju upadku, dla szefa tej firmy warzniejsze jest jedzenie dla trzody chlewnej którą trzyma i cały czas coś buduje koło domu zamiast zapłacić ludziom

Zostaw opinię o Ekot-J.M. Sp. z o.o. w Organizacji - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekot-J.M. Sp. z o.o. w Organizacji