Egbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego

Bogatynia

Opinie o Egbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego

Wieloletni pracownik

Panie (usunięte przez administratora) Art. 85. § 1. kp Wypłaty wynagrodzenia za pracę dokonuje się co najmniej raz w miesiącu, w stałym i ustalonym z góry terminie. § 2. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego. Do zobaczenia w sądzie!!!

Masz odmienne zdanie niż inni na temat firmy Egbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Egbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego - Bogatynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego