Drogomet Firma Budowlano-Remontowa Andrzej Spychalski

Katowice

Opinie o Drogomet Firma Budowlano-Remontowa Andrzej Spychalski

Były pracownik dorogmet

Pracodawca nie wywiązuje się się z obowiązków! Nie płacił przez 4 miesiące, wodząc nas za nos i wypłacając po 50 złotych, kiedy grożono mu inspekcją pracy. Tak jak pisał poprzednik, Pan S [usunięte przez moderatora] nie odbierał telefonów od pracowników, a kiedy chodziło o pieniądze, po prostu się rozłączał. Praca bez umowy przez kilka miesięcy... Nie warto podejmować pracy w tej firmie! Nie polecam!

pracownik były tej firmy
@Były pracownik dorogmet 10.12.2013 13:28

Ludzie niepodejmujcie sie tej pracy!bedziecie pracowali za pare groszy a wypłaty nigdy niezobaczycie,bez umowy oczywiscie!mam do wziecia 3000 tys i głucha cisza!

Zostaw opinię o Drogomet Firma Budowlano-Remontowa Andrzej Spychalski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drogomet Firma Budowlano-Remontowa Andrzej Spychalski