Daw-Bud Rafał Ostrowski

Leżajsk

Opinie o Daw-Bud Rafał Ostrowski

Mateo

Byłem kiedyś złożyć cv same jakieś pijaki przychodzili. Mnie nie przyjęli teraz mam swoją działalność i pragnę podziękować prezesowi że mnie nie przyja. Po rozmowie z nim odrazu stwierdziłem że jest człowiekiem nie slownym jak się zapytałem o wynagrodzenie to zaczynał swoją biurowa gatke

Alek

Uwaga oszukuje nie warto wchodzić z nim w zaden biznes. Bierze podwykonawców i zadnemu nie płaci.Współpraca z nim to pewne bankructwo.

Życzliwy

Trzech pracowników na krzyż w tym brat szefa pijak jakich mało. Oszustwo z płaceniem na godz to nawet 5.50 wychodziło. Bzdura z tym brygadzistą chyba raczej szef to napisał chyba chce ostatki godności zachowac której juz dawno nie ma. Prostak który wykorzystuje do granic możliwości. Omijac szerokim łukiem syf i malaria.

gość
@Życzliwy 14.09.2015 21:40

A to ciekawe bo gadałem oststnio z kumplem który właśnie klął że już dwa tyg na kase czeka.i tak co miesiąc Robic nie ma nawet czym bo nie ma na materiały. Ale sciema dobra. Udało ci sie jutro podanie zaniose hehe.

on

pracowałem w tej firmie dwa lata i dalej wróciłem firma może nie płaciła w terminie ale odkąd został zwolniony brygadzista który nie miał pojęcia o pracy kantował szefa to wszystko się zmieniło wyłata w terminie wszystko zorganizowane na budowach i można nieżle zarobić jak ma się pojęcie o robocie

Babeja

Nędzna firma bez przyszłości nie płaci w terminach , wykorzystuje pracowników lubi picie w pracy.

Zostaw opinię o Daw-Bud Rafał Ostrowski - Leżajsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daw-Bud Rafał Ostrowski