Opinie o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jarosław Zych Firma Zychbud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Zych Firma Zychbud w Szymbark

Mariusz

Towar pierwsza klasa! Dziękuje

Firma godna polecenia! zamówienie i transport materiału bardzo szybko i sprawnie ! świetna obsługa i bardzo dobre ceny! Polecam !

klient

Szeroki asortyment i dobre doradztwo że strony obsługi

Firma godna polecenia towar pierwsza klasa i w dodatku kierowca spisał się na medal

Czy kandydat na stanowisko Dostawca w firmie Jarosław Zych Firma Zychbud ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Wszystko w porządku Firma wywiązała się z umowy. Dziękuje

Dzięki :)

Janek

Firma godna polecenia towar dostarczony i kierowca fakt faktem spisał się na medal a było ciężko

Frank

Muszè wycofać tá ostatniá opinie materiał dostarczony pachnie świeżościâ w pierwszej klasie kierowca mistrz swiata żadna paleta nieuszkodzona wjechał w Takie miejsce bez nażekania rozładunek perfekcja 6 gwiazdek dla kierowcy troche siè zapendziłem z tâ policjà bo to nie wina Pana Jarka tylko cegielni składam zamuwienie na nastépny materiał polecam

Klient

Polecam towar dostarczony zgodnie z umową

Kamil

Witam jestem Deweloperem i współpracuję z Firma ZYCHBUD od 15 lat i kompleksowo zaopatrują moje budowy i jest to Partner godny zaufania. Polecam

Wiola

Gorąco polecam wszystko na wysokim poziomie i czekamy do przyszłego roku na dalszą współpracę. Pozdrawiam Wiola Moje sugestie dla Jarosław Zych Firma Zychbud: Polecam Lubię atmosferę w Jarosław Zych Firma Zychbud za: Fachowa pomoc w innych składach jest z tym duży kłopot

Wiesłąw

Wiesław 17 listopada 2018 | 08:55 Witam u Pana Jarka robiłem zakupy kompleksowo na cały dom i jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta i oczywiście cen konkurencyjnych. Towar zamawiany zawsze na czas. Polecam i do zobaczenia niebawem :)

Zychbud. Natum, Natum Plus. Wszystkie działają pod jednym telefonem. (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem. Pieniądze wpłacone i ani towaru ani zwrotu kasy.

Frank

Jestem oszukany na 8 tysięcy ludzie omijajcie dalekim krokiem nie jestem konkurencją dzisiaj złożyłem sprawe na policje i jeszcze misze złożyć wniosek do sądu o odszkodowanie za opuznienie budowy będe was informował

Staszek

Osobiście polecam dostawa na czas .Sprzęt. dźwig palety podał na 2 gi strop co zaoszczędzi czasu

Ewa i Kamil

To co wiem w calej Polsce są problemy z towarem. czekalem nie cale dwa miesiące gdzie nikt nie chciał nawet przyjąć zamówienia Zychbud dostarczył .Uważam są wielcy i wielkie dzięki .Moja budowa Sosnowiec.Pozdrawiam i polecamy .

Eko.Bud Wadowice

Warunki w tej firmie są proste mała niska cena trzeba poczekać wysoka cena towar 3 dni robocze klient sam zdecyduje.Ja polecam.

AS Q

OSTRZEGAM przed OSZUSTEM!!! Firma określa się jako rzetelna, a my od dwóch miesięcy nie mamy zamówionego towaru na kilkanascie tysięcy zł. Mają tysiąc wymówek, od "cegielnia nie wyprodukowała", "już w środę dostawa" aż po "przecież nic nie zamawialiście u nas". W tym momencie mamy miesiąc opóźnień na budowie, brak materiałów oraz pieniędzy. Sprzedają wirtualny towar, którego nie mają na stanie. Nie dajcie się naciągnąć!!! Mamy informacje od producenta, że te wymyślone opóźnienia nie istnieją.

Remik
@AS Q

Witam czy sprawa się wyjaśniła ? Towar dotarł ?

AS Q
@Remik

Tak, dotarł. Ale zawsze będę przestrzegała wszystkich przed Zychbudem! Stracony czas, nerwy. Obsuwa na budowie...i te ciągłe przekładania terminów...

as

Anita, zamówienie zrobione w pierwszym tygodniu czerwca (kilkanaście tysięcy). Do tej pory go nie ma. Pieniędzy też nie chcą oddać. Oszust i tyle.

K
@as

czy udało się coś wskórać niestety zamówiłem pustaki zanim przeczytałem opinie. I zaczynają mnie już zbywać z terminem odstawy od tygodnia. Czy zgłosiliście to na policje ( co oni na to)?

Remik
@K

Witam czy sprawa się wyjaśniła ?

as
@K

Po trzech miesiacach towar dotarł. Ale co się człowiek nameczyl, naprosil, nadzwonil to jego. No i opóznienia na budowie dwa miesiące z tego powodu...szkoda słów.

Oszukana

Przestrzegam przed oszustem !!! Towaru nie ma pieniądze zapłacone . Sprawa została zgłoszona na policję . Radzę omijać szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Zych Firma Zychbud - Szymbark

• Jak się pracuje w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Zych Firma Zychbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Zych Firma Zychbud?

Jarosław Zych Firma Zychbud
3.8/5 Na podstawie 71 ocen.
  • BN
    38-311 Szymbark