Zibud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Grzegorz Zając

Kamienica

Opinie o Zibud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Grzegorz Zając

brr

ubezpieczenie od najniższej krajowej nie wypłaca urlopu odbija godzine na dzien za przerwe. Obiecuje prace caly rok a w grudniu powie ze niema teraz pracy i będzie dzwonic jak cos sie ruszy .Wyzysk ludzi nic wiecej!!!

*******

omijajcie tą firme

black

jeśli ktoś chcce pracować jako fundacja harytatywna to polecam tą firmę.

x

To wygląda jakby ktoś z firmy szukał pracowników. Znam osobę, która pracowała w tej firmie i odeszła, skoro jest niby tak dobrze w tej firmie to dlaczego ludzie odchodzą ?

wielbiciel

To chyba sam szef siebie poleca ani grama w tej wypowiedzi prawdy!!!

Zostaw opinię o Zibud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Grzegorz Zając - Kamienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zibud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Grzegorz Zając