Poli-Technik Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Kozioł Dariusz Sawicki

Brzezie

Opinie o Poli-Technik Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Kozioł Dariusz Sawicki

Tata

Widz że prawda w oczy kole ! Ale takie są realia tej firmy ! Ludzie po jednym dniu pracy od chodzą !

Tata

Najlepszy to ten czarny i ta jego porana motywacja.

jon

masz racje Misiek ,a co teraz wyprawiają to jest pikuś to co opisałeś. Ludzie omijajcie ich wielkim łukiem .To wszystko prawda i jeszcze mało.

Misio

Cóż można powiedzieć o tej firmie - mi tylko przychodzi jedno na myśl ale nie wypada rzucać mięsem, brak kompetencji tych ludzi już nie wspomnę o poszanowaniu, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa, oszukują pracownika na każdym kroku. Okroją cię z kasy i w żywe oczy się śmieją, a szczególnie [usunięte przez moderatora] :) Nie wspomnę o panującym tam Mobbingu i ten ich pseudo kierownik [usunięte przez moderatora] już bardziej pustego bufona to nie widziałem , swą głupotą oślepia. Naprawdę nie polecam tej firmy i nie że chce kogoś odstraszyć ,,, absolutnie ,,, chcę wam zaoszczędzić waszego czasu a w szczególności nerwów, pamiętajcie podpisujecie listę pracy od 7 do 15 a pracujecie dużo więcej nie wspomnę że jak jest potrzeba przyjscia do pracy w sobotą lub niedziele to również nikt wam tego nie zaznaczy. Zresztą jest wiele śmierdzących spraw w tej firmie, np. Firma zatrudniała ponad 20 pracowników i wystąpił taka sytuacja że zwolnili pracownika i musieli wypłacić mu pieniążki za odchodne ,,, oj ale był płacz ,,, a za 2 miesiące już dzielą firmę na dwie jedna z [usunięte przez moderatora] a druga z [usunięte przez moderatora] a po co,,, a po to że teraz mogą wywalać kiedy i jak im się chce bez wypłacania odchodnego. A najlepsze jest to że jedna jak i druga Firma ma siedzibę w tym samym budynku i panowie siedzą w tych samych pokojach ,, naprzeciwko siebie ( i śmieją się ),, a żeby było jeszcze to wszystkie roboty robią tak jak przed podziałem ,,,, NO i fikcyjne przetargi na Elektrowni ,, dam się dziwię że nie założą trzeciej firmy no w końcu do jednego przetargu mogą starować jako 3 firmy ,, DWIE ZAWYŻAJĄ A TRZECIA DAJE "KONKURĘCYJNĄ" CENĘ -- I WYGRYWA ,,, A ROBOTA I TAK ZOSTAJE U NICH --i prze takich nie jedna firma przegrała przetarg na ELEKTROWNI OPOLE . Mam tylko nadzieję żę prędzej czy później zabierze się za nich prokuratura,, bo mógłbym pisać tak i pisać ,, jaką s mała powieść bym napisał ,,, Pozdrawiam i nie polecam.

Zostaw opinię o Poli-Technik Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Kozioł Dariusz Sawicki - Brzezie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poli-Technik Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Kozioł Dariusz Sawicki