Jurand Pietrzyk Jurand

Opinie o Jurand Pietrzyk Jurand

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Jurand Jurand Pietrzyk? Możecie nam tutaj zdać relację?

Krzysztof

zastanawiałem sie nad wyborem tej firmy przy budowie domu , wygąda wszystko wiarygodnie troche sie przeraziłem tymi negatywnymi opiniami

hex

@pablo 18.01.2017 13:18

zgadzam sie!!!

korki
@hake 24.07.2017 12:22

uważajcie ludzie, nie wpuście się z tym gościem w żadne interesa ...zwłaszcza budowlane....

Zostaw opinię o Jurand Pietrzyk Jurand - Tarnów Opolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurand Pietrzyk Jurand