Inmar Budownictwo Inżynieryjne Marek Bębenek

Zabrze

Opinie o Inmar Budownictwo Inżynieryjne Marek Bębenek

wolfgang

Firma wyplacalna ale praca na drogach jak I robotach ziemnych wszystko recznie zero koparki Itd nie polecam zbytnio nikomu tej firmy

Welur

Pracodawca solidny. Płaca terminowa na konto. Bez problemów i na czas, ZUS i US opłacany. To wszystko. Płaca: najniższa krajowa. Informacje dodatkowe: praca na wysokościach (na świeżym powietrzu) stała przez około 8 miesięcy.W miesiącach zimowych i na Boże Narodzenie szukaj pomocy u św. Mikołaja. Na wiosnę zgłoś się od nowa do pracy na umowę zlecenie. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Ocena:dosteczna-pracę należy podjąć jako formę tymczasowego koła ratunkowego.Nic stałego.

Zostaw opinię o Inmar Budownictwo Inżynieryjne Marek Bębenek - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inmar Budownictwo Inżynieryjne Marek Bębenek