Ultra Ndt S.C. Zakład Usług Technicznych

Rumia

Opinie o Ultra Ndt S.C. Zakład Usług Technicznych

anonim123

Wypłata goni wypłatę:) Porażka, zalegają z wypłatami dla pracowników, zbliża się czas na kolejną wypłatę a nie maja poprzedniej do końca wypłaconej pracownikom.Po prostu syf. Połowa ludzi wykonuje badania bez uprawnień i najlepiej żeby robić 24 na 24 h . Pisze jako były pracownik tej firmy.

anonim123

Zostaw opinię o Ultra Ndt S.C. Zakład Usług Technicznych - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ultra Ndt S.C. Zakład Usług Technicznych