Laboratorium Badawcze Paweł Szczeszek

Opinie o Laboratorium Badawcze Paweł Szczeszek

Jacek

Paweł
@Jacek 11.06.2014 08:35
Nie polecam, niską cenę nadrabiają wykrywaniem błędów których nie ma. Mam duże wątpliwości do ich umiejętności....

Dzień dobry Informuję, że w firmie występuje procedura postępowania z reklamacjami. Jeżeli ma Pan uwagi do naszej pracy to proszę o kontakt. Myślę, że będę mógł wyjaśnić wszystkie Pana wątpliwości. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Laboratorium Badawcze Paweł Szczeszek - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Badawcze Paweł Szczeszek