Regula Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowo-Produkcyjne

Opinie o Regula Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowo-Produkcyjne

Komornik11

Potwierdzam. Omijać szerokim łukiem

automat

Super firma. Samochody zabrał komornik.Wypłat niektórzy nie dostali na kwotę ponad 20 tyś. Obiecują na rozmowie wszystko aby ktoś się przyją a potem wypłaty nie ma. Trzymajcie się z daleka-szkoda czasu i nerwów.

maxfly
@automat 14.10.2014, 18:28

jakiż kontakt z szefostwem? chcę kupić Lublina który stoi przed zakładem

wyprzedanapolska
@maxfly 19.05.2016, 00:28
jakiż kontakt z szefostwem? chcę kupić Lublina który stoi przed zakładem

społkę właściciele sprzedali na słowację za 1 złoty, wszyscy łacznie z prezesami nie dostali wynagrodzeń za pracę - właściciel tomaszs mazur to oszust jakich mało, wszystkie swoje spółki rozłożył na łopatki łaczniue z petromechaniką złodzieje i oszuści

Zostaw opinię o Regula Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowo-Produkcyjne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regula Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowo-Produkcyjne