Opinie o Eg-Automatyka Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Eg-Automatyka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eg-Automatyka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eg-Automatyka Sp. z o.o. w Gdańsk

Zuźka Nowy wpis

Niby tak jak ktoś wspomniał nie widzę w ofercie dla elektromontera żadnej wzmianki o tym by potrzeba byłoby CV, w sumie mało co w niej piszą, głównie to ze praca wykonywana jest w godzinach od 8 do 16. Co z nadgodzinami?

Eg-Automatyka Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Elektryk. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Mati Nowy wpis

Ja wysłałem swoje CV i zadzwonili do mnie, rozmowa była bardzo rzeczowa i pomocna w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Szybko przesłałem wymagane dokumenty, uprawnienia, świadectwa i wykonałem badania. Jedna wizyta w siedzibie firmy i wszystko załatwiłem. Wyjazd fajnie zorganizowany, kwatera i praca ok pracę mam i zarabiam na rodzinę.

Katarzyna Nowy wpis
@Mati

Mój mąż właśnie poszukuję pracy i interesuje się ta firma. Da się tutaj dobrze zarobić? Bo właściwie najbardziej na tym mu zależy

Mati Nowy wpis
@Katarzyna

Jeżeli jest z wykształcenia elektromonterem z doświadczeniem i uprawnieniami SEP E, posiada chęć do pracy, to trzeba przesłać CV. Oferowana stawka podana jest w ogłoszeniu.

Stanowczo odradzam tę firmę. Nie domyśliłem się że to klon sławnego Elektromontażu. Dałem się skusić na wyjazd do Niemiec.Praca jak to praca na budowie, nie mam zastrzeżeń jednak zakwaterowanie to tragedia. Wynajdują najtańsze rudery i upychają jak najwięcej ludzi w pokojach. Brakuje miejsca w lodówkach, sprzętów a meble i szafy zatęchłe że świeżo wyprane ubrania na drugi dzień śmierdzą. Dla niektórych osobników utrzymanie porządku i sprzątania po sobie to abstrakcja. Ogólnie katastrofa.

Gruby
@Anonim

Hahaha czyli dalej 9 euro na rękę i 300 godzin w msc i kwatery w oborach -zadnych zmian ,aha jeszcze podobno sami ( usunięte przez administratora) jako brygadziści .

Aneta

A tak się teraz zastanawiam, nie można samemu szukać sobie lokum tutaj?

Dzieciak.

Firma właśnie skończyła u nas zakres z automatyki, jeśli chodzi o samo przepinanie i programowanie sterownika to jak najbardziej ok. Aczkolwiek jeśli chodzi o wykonanie techniczne i wykończenie ciągów kablowych to można wymieniać całą liste... brak osłon na korytkach kablowych, brak wykończenia ostrych krawędzi, nieprofesjonalne docinanie korytek, błędnie zrobione przewierty na kable w dachu zasłaniane podręcznym kawałkiem pleksy "pożyczonym" z obiektu klienta, brak jednolitego wykonania tras kablowych np korytko zamieniające się po chwili w rurkę na kabel. Być może osoba będąca prowadzącym (Pan "T") na obiekcie źle nadzoruje pracę swoich ludzi, albo ma w zwyczaju sprowadzać klientów do swojego poziomu i pokonywać doświadczeniem, Stanowczo nie polecam tej firmy.

Aneta
@Dzieciak.

Szczerze powiedziawszy to wszystko zostało tak konstruktywnie przez Ciebie ujęte, że nikt raczej nie zwątpi w tego typu opinię, chyba nigdy jeszcze takiej tutaj nie widziałam. Tylko z ciekawości spytam czemu akurat z ich usług skorzystaliście? Było to poprzez czyjeś polecenie czy reklama was zachęciła?

@Aneta

Droga Aneto, niestety prawo przetargu. Z doświadczenia po modernizacjach z zakresu automatyki i elektryki korzystaliśmy z kilku firm, ta niestety wypadła najgorzej. Dziękuję za miłą opinię mojej wypowiedzi.

Kamil
@Dzieciak.

Wiadomo że jak firma słabo wypada to jej nie weźmiecie. Myślałem żeby się tam zatrudnić ale teraz sam nie wiem skoro niefachowo wykonuje swoją pracę.

@Kamil

Szczerze mówiąc nie polecam, jeśli chcesz się czegoś nauczyć i pracować w firmie w której zachowasz "twarz" apo zakończonej budowie nie będą podpisywać Cię pod efekt niepowodzeń to odradzam.

Emilia
@Dzieciak.

Jak to? To co, zwalają winę na najmłodszego stażem? :P Za całą wielką budowę?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eg-Automatyka Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Elektromonter Niemcy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Halina

Te niedociągnięcia w pracy o których piszecie wynikają z braku umiejętności zatrudnionych pracowników, czy to kwestia niedopilnowania przez kierownika zespołu?

zorro

Firma przejela budowy zagraniczne po "EG" ale z marnym skutkiem,finansowo bez rewelacji ,"kwatery" w budynkach po bylych stajniach ,oborach lub w "emigranckich" dzielnicach ,pani "dyrechtor"ktora sie tym zajmuje i "zarzadza " chyba robi to za "kare" albo nie ma pojecia co robi ,generalnie wielkie rozczarowanie,nie polecam.

Robert
@zorro

Ja sobie chwalę . Może i 9 EUR na łapę jako elektromonter.Przejazdy do pl za free w pracy spoko jak umiesz pracować za granicą.Mieszkanie za free moze bez szaleństw ale spoko. Kto chce robić i lubi robotę elektryka ma szansę.

Marek2345
@zorro

A co to za kontrakty, dużo roboty?

Zenek
@Marek2345

Kontrakty są,praca jest ,zapraszam do działu kadr tam najszybciej się dowiesz co i jak .

@Robert

Darmowe zjazdy ? Owszem jeśli załapiesz się z jakimś kierowcą wracającym do kraju. Jeśli jedziesz busem lub pociągiem to droga przez mękę o odzyskanie kasy za fakturę...Mieszkania ? Po trzech w pokoju ,jeden chrapie drugi pierdzi a zdarzają się też zarobaczone. Mała kuchnia i wc razem z toaletą na sześć osób, zapisy kolejkowe trzeba robić żeby się umyć lub coś ugotować po robocie. Dzięki za takie luksusy.

Waldi

Ogólnie jak się patrzy na tą firmę, to starzy pracownicy całe dnie spacerują i siadza na telefonach a nowowozatrudnienii i podwykonawcy zasuwają . Jak ktoś ma ochotę zasuwać na innych zapraszam do EG.

Beata
@Waldi

@Waldi, Twoja opinia jest jakby niedokończona. O atmosferze już napisałeś, ok. A co z pensją, socjalem itp.? Wcześniej pisano tu o 3k, to prawda, że tyle można zarobić?

Teresa
@Waldi

@Waldi wydaje mi się, że każdy przez podjęciem pracy uzgadnia jej warunki. Kwestia wieku, a obowiązków nie powinna mieć znaczenia. Piszesz o zasuwaniu na innych, przecież pracujesz chyba dla siebie. Powiedz proszę jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Heniek

Jaki poziom niemieckiego wymagają od elektryka?

virus

ile placa elektrykowi w de? zjazd swoim autem czy sindbad? jakie kwatery?

Mariusz

@anonim1 25.10.2019 19:13 Czyli ten kontrakt w Niemczech to tak jakby okres próbny? Czy na tym właściwym w Skandynawii różni się jakoś wysokość pensji?

Grzegorz

Witam ,czy firma nadal prowadzi projekty na terenie Niemiec i czy potrzebuje - zatrudnia fachowców i jakie warunki i benefity pracownicze może zaoferować ?

Czy to prawda że firma ma mieć kontrakt w Skandynawii

anonim1
@Anonim

Skąd takie info?

anonim1 25.10.2019 19:13
@anonim1

tez "dostalem" podobne info ,ale najpierw do niemiec trzeba jechac sie "wykazac" i jak sie sprawdzisz wtenczas to do skandynawii na kontrakt za 3msc.

czesiek
@anonim1 25.10.2019 19:13

A co to za kontrakty w Skandynawii ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Eg-Automatyka Sp. z o.o.?

nick

jak umiesz trzymac srubokret w reku stratuj

Puchacz

Jeżeli lubisz atmosferę zastraszenia i wszechobecny mobbing,oraz zakaz rozmowy na temat zatrudnienia i warunków panujących w ,Eg Automatyka ,(praca w delegacji w Niemczech) to się zatrudni , cały czas szukają pracowników.

Szapołow

Potwierdzam to wszystko co wyżej,dodam od siebie czy pracujesz 180 godzin ,czy 300 wypłata zawsze taka sama około 3k zł ,w firmie karierę robić mogą jedynie "(usunięte przez administratora)" lizusy i pupilki wiadomo.Polecam dla zdesperowanych.

Marek2345
@Szapołow

Karierę? Czyli można Awansować? Na jakie stanowisko?

Stefan
@Marek2345

Awansować można z pomocnika na elektromontera z 3.000 na 3000 netto.Tylko i aż tyle.Pozdrawiam.

Stefan

Firma krzak,brak fachowców ,duża rotacja miedzy budowami,zarobki do 3 .000 zł,zarządzanie jak za komuny ,nie polecam.

admin

Nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie EG-Automatyka Sp. z o.o. – bądź pierwszy! Pomóżmy innym podjąć dobrą decyzje o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Eg-Automatyka Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eg-Automatyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eg-Automatyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eg-Automatyka Sp. z o.o.?

Eg-Automatyka Sp. z o.o.
  • Wosia Budzysza 7