Unimat Sp. z o.o. PPU

Nowy Dwór

Opinie o Unimat Sp. z o.o. PPU

Ewryk

Ogólnie UNIMAT jest dobrą firmą na początek, ale zarobki to nie "kokosy" ,a i z głodu też się nie umiera. Niewiem czy teraz ale do niedawna zatrudniali więźniów z Zakładu Karnego. Praca w takim towarzystwie nie należy do przyjemnych.Prezes [usunięte przez moderatora] bardzo kulturalny.W wakacje organizują spływy kajakowe dla pracowników, a na dwudziestolecie firmy był mały fastynik dla pracowników i ich rodzin.Także jakiś socjal jest:).Obsługujący maszyny(tokarki,frezarki) mają troszkę lepiej niż inni pracownicy. Prawdą jest też że kto ambitniejszy rozwija się gdzie indziej

Zostaw opinię o Unimat Sp. z o.o. PPU - Nowy Dwór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimat Sp. z o.o. PPU