Energo-Bis Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Michał Stawarz

Siemianowice śląskie

Opinie o Energo-Bis Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Michał Stawarz

Andrew

A kiedy tam pracowałeś? Bo współpracuję z tą firmą i z tego co wiem prowadzi ją jedna osoba (właściciel) a czasami mu ktoś pomaga i nie ma ani jednego pracownika! Firma działa długo (przekształcała się z innej o podobnej nazwie), wcześniej też nie zatrudniała nikogo poza właścicielami.

Zostaw opinię o Energo-Bis Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Michał Stawarz - Siemianowice śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energo-Bis Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe Michał Stawarz