Broen-Zawgaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Suchy Las

Opinie o Broen-Zawgaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Apollo

Firma pada ofiarą niekompetencji władz i neokolonialnej polityki duńskiej. Ludzi traktuje się przedmiotowo, właściwie jak bydło. Prawie nie ma już ludzi kompetentnych w firmie, zamieniono ich na asertywnych. Mam nadzieję, że firma skona szybko.

wielki2000

Potwierdzam... Duńczycy doprowadzają ten zakład do upadku... człowiek się nie liczy... aktualnie przenoszą z Suchego Lasu firmę do Rogoźna... tam pewnie firma skona...

ABDERYTA

Omijajcie ten zakład szerokim łukiem, to nie jest ten sam zakład gdy był w prywatnych rekach p. HELMANA.

Zostaw opinię o Broen-Zawgaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Broen-Zawgaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe