Tyco Waterworks Polska Sp. z o.o.

Świętochłowice

Opinie o Tyco Waterworks Polska Sp. z o.o.

Etyczka

Na tablicach widzimy informacje Koniec lipca: Szereg działań oszczędnościowych = informacja o konieczności redukcji zatrudnienia w Zakładzie = liczba pracowników pomniejszyła się/zwolniona o xx osób Koniec sierpnia tego samego roku: W ramach nowej struktury organizacyjnej VS mamy: Nowy Value Stream, nowi Liderzy, nowi kierownicy; przy nadal zmniejszającym się poziomie zamówień; To co tak naprawdę się dzieje? Dobrze że jest opcja z cukierkami przed bramą…;)

Macie doświadczenie w pracy w firmie Tyco Waterworks Polska Sp. z o.o. ? Wiecie czy często trzeba zostawać po godzinach, jak wygląda wynagrodzenie? Czekamy na Waszą opinię!

Zostaw opinię o Tyco Waterworks Polska Sp. z o.o. - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tyco Waterworks Polska Sp. z o.o.