Max-Vision Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Stempniak

Biały Bór

Opinie o Max-Vision Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Stempniak

MIŚ

Mówiłem jacy kierowcy są potrzebni do pracy na freshu,i jak wygląda ta praca,firma max vision to rzetelni życzliwi ludzie,ty też sweety;) więc niech ludzie zaczną pracować a pózniej narzekać

MAX - VISION

W odpowiedzi na wyżej wymienioną opinię, uprzejmie informuję, iż firma MAX - VISION zawsze wywiązuje się z wypłaty wynagrodzenia swoim pracownikom. A Drogi Panie za nic nie robienie to w żadnej firmie Panu nie zapłacą i dalej co trzy miesiące będzie Pan zmieniał zakład Pracy.

jas fasola

Nie polecam pracy jako kierowca (na fresh logistics) nie wywiazuja sie z umowy napelniaja kieszenie swoje kosztem pracownika

Zostaw opinię o Max-Vision Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Stempniak - Biały Bór

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max-Vision Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Robert Stempniak