Almax Zakład Produkcyjny Artur Zabrzański

Chrzanów

Opinie o Almax Zakład Produkcyjny Artur Zabrzański

jestem innego zdania -szef ma dziwne pomysły -nowa siedzibia która sie mieści w trzebini ulica korczaka wcale nie przystosowana "jak narazie" do usług które wykonuje -obniża stawki ( w zamian za to przyjmuje "nowych" pracowników plątających sie po kontach) w skali od 1 do 10 ja daje 2+ pracowalem tam i niestety tylko tyle moge dać mam porównanie z inną firmą w podobnej branży i jest nie do porównania pozdrawiam i zachęcam do wypowiedzi

Zostaw opinię o Almax Zakład Produkcyjny Artur Zabrzański - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almax Zakład Produkcyjny Artur Zabrzański