ELSTAR Spółka Jawna Robert Gloger Stanisław Szymański

Poznań

Opinie o ELSTAR Spółka Jawna Robert Gloger Stanisław Szymański

Rxmen

Pracuję kilka miesięcy w tej firmie i wszystko jest ok.

Pracownik Elstar

Bardzo dobra firma. Nie mam nic do zarzucenia, a pracuję 20 lat.

King

Dobra firma ,pracowałem tam kilka lat. Miła atmosfera ,wypłata zawsze na czas

Pracownik 2letni

2 lata za długo pracowałem w Elstarze(usunięte przez administratora) Na początku było ...niepowiem...w miarę przyzwoicie, tak ze nie narzekałem. (usunięte przez administratora)

*&^%

pracy coraz wiencej a płacy coraz mniej

Marta

wysłałam CV w sprawie pracy, oferta niby ważna jest do końca stycznia, nie potwierdzają odbioru e-maila, nie chcą też podać wynagrodzenia ani wymiaru etatu. Kto tam w ogóle rekrutuje-chyba nie mają o tym zielonego pojęcia. Facet nawet się nie przedstawił jak odbierał telefon. Żenada

.lopex

wysłałem prośbę o podanie ceny( brak cen na stronie www), czekam juz 3 dni na odpowiedź. rok temu na fakturę zaliczkową oczekiwałem kilka dni. Nie polecam

Zostaw opinię o ELSTAR Spółka Jawna Robert Gloger Stanisław Szymański - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELSTAR Spółka Jawna Robert Gloger Stanisław Szymański