Adres: ul. Józefa Poniatowskiego 65, Zielonka

Opinie o Almatex S.C. Zakład Produkcyjny Konstrukckji Aluminiowych K. Przybysz A. Bojakowski

Nowych informacji brak, ale firma Almatex S.C. Zakład Produkcyjny Konstrukckji Aluminiowych K. Przybysz A. Bojakowski nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Almatex S.C. Zakład Produkcyjny Konstrukckji Aluminiowych K. Przybysz A. Bojakowski - Zielonka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almatex S.C. Zakład Produkcyjny Konstrukckji Aluminiowych K. Przybysz A. Bojakowski