BWA S.C. Hurtownia

Białystok

Opinie o BWA S.C. Hurtownia

krab

Szef jest okropny. Stali pracownicy się go boją. Nie dziwie się - potrafi zmieszać pracownika z błotem. Słyszałem też groźby w stylu: "Ja tego (usunięte przez administratora)zabije" w odniesieniu do jednego z pracowników. Poza tym facet żeruje na ludziach, których skierował do niego urząd pracy. Nie ważne czy jesteś dobry, czy słaby - i tak cię zwolni po 3 miesiącach żeby wziać kogoś nowego i placi u najnizsza krajowa.

Majkel

Odradzam wszystkim ! Szef niesympatyczny, chamski i do tego przygłup, który myśli że zmieniając kadrę co miesiąc coś zwojuje.Problemy z wynagrodzeniem.Tani papier a reszta ceny kosmos ! Jeszcze raz odradzam

Masz doświadczenie w pracy w firmie BWA S.C. Hurtownia i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o BWA S.C. Hurtownia - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BWA S.C. Hurtownia