Specjalista do Spraw BHP i Ppoż. Jerzy Wojtaszewski

Opinie o Specjalista do Spraw BHP i Ppoż. Jerzy Wojtaszewski

kaja_grudziądz

niemile wspominam współpracę z firmą pana [usunięte przez moderatora]. Jest miły owszem, ale do czasu. Gdy idzie coś nie po jego mysli, wpada w szał i robi się bardzo nieprzyjemnie. Zmienia zdanie wiele razy, w zalezności od tego gdzie może mieć korzyści. Co do samej pracy tej firmy - nie mam zastrzeżeń, jednak ze względu na panującą atmosferę nie skorzystam ponownie, jednak to tylko moje zdanie.

Zostaw opinię o Specjalista do Spraw BHP i Ppoż. Jerzy Wojtaszewski - Grudziądz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjalista do Spraw BHP i Ppoż. Jerzy Wojtaszewski