Opinie o Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska w Skórzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska w Skórzewo

były pracownik

Firma fatalna, pracujesz za 2000 zł netto nie mając zbytnio szans na awans ani podwyżkę. Oczywiście pierwsze miesiące są jeszcze mniej płatne. Na wyjazdy służbowe jeździ się autem prywatnym. Atmosfera zależy od aktualnego humoru prezesury. Jedynie pracownicy są przyjaźni i w porządku. W momencie gdy rozstawałem się z firmą, zaczęły się prawdziwe problemy... Atmosfera stała się fatalna, problem z uzyskaniem urlopu w czasie gdy byłem na miesięcznym okresie wypowiedzenia... Szczerze nie polecam i odradzam pracę w tej firmie !!

Zostaw merytoryczną opinię o Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska - Skórzewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska
5/5 Na podstawie 1 ocen.