Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska

Skórzewo

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska
6 1 6 1

Opinie o Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska

były pracownik

Firma fatalna, pracujesz za 2000 zł netto nie mając zbytnio szans na awans ani podwyżkę. Oczywiście pierwsze miesiące są jeszcze mniej płatne. Na wyjazdy służbowe jeździ się autem prywatnym. Atmosfera zależy od aktualnego humoru prezesury. Jedynie pracownicy są przyjaźni i w porządku. W momencie gdy rozstawałem się z firmą, zaczęły się prawdziwe problemy... Atmosfera stała się fatalna, problem z uzyskaniem urlopu w czasie gdy byłem na miesięcznym okresie wypowiedzenia... Szczerze nie polecam i odradzam pracę w tej firmie !!

Zostaw opinię o Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska - Skórzewo

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Attma Sp.j. Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska