cranswick country food - hull-preston

Hull

Opinie o cranswick country food - hull-preston

Hej Bylem jedynym menagerem z PL spytajcie sie o (usunięte przez moderatora)starszych czechow w Cranswiku. Jestem Polakiem bylem tam w 2004 r. poprzez firme Rimec. Praca prawie a wlasciwie na czarno. Oszukiwali na zarobkach, na godzinach, nad godzinach na czym sie dalo. Niechcieli respektowac godzin pracy. Pracownicy sami mlodzi. Czesi, slowacy, ukraina, i element angielski ... Menagerowie byli jak (usunięte przez moderatora). Rimec nie dbal wogole o swoich pracownikow w Cranswiku. Zrezygnowalem bo mialem dosc walki z wiatrakami. Pracownicy mieli obskurne mieszkania w Hull, w najgorszych dzielnicach i ulicach.

Zostaw opinię o cranswick country food - hull-preston - Hull

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cranswick country food - hull-preston