FastDeal

Kraków

FastDeal

Opinie o FastDeal

Olek

Czy jest jakiś powód, że pracownicy nic nie piszą?

Magda

(usunięte przez administratora) - sprzedają niszczarkę do dokumentów której nie mają. Nie odpisują na maile ani na massengera. Ostrzegam przed zakupami u nich

anonymous

zamówiłem, zapłaciłem 2/05/2018 do tej pory zero reakcji mimo 4 monitów w fastdeal.pl. (usunięte przez administratora)

anonymous

zmówiłem , zapłaciłem za produkt i przesyłkę 2/05/2018> Do tej pory zero przesyłki i kontaktu. Na 4 reklamacje przez pomoc@fastdeal.pl i niepewny nr tel . żadnego odzewu. T chyba (usunięte przez administratora) internetowi.

Zostaw opinię o FastDeal - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FastDeal