Fabryka Porcelany ,,Krzysztof"

Wałbrzych

Opinie o Fabryka Porcelany ,,Krzysztof"

ona

mało tego karzą ludziom zostawać po godzinach,przychodzić w soboty do pracy za darmo lub dzień do odbioru straszom ich a sami opływajom w luksusach smieszne ale prawdziwe ha ha ha ...

on

(usunięte przez administratora) zaklad ludzie robiom prawie za darmo...szczera prawda...

Zuzanna

@lotka zarobki często zależą od doświadczenia. Jeśli pracownik długo pracuje w jednej firmie to też ma możliwość awansu lub podwyżki. Czy w firmie Fabryka Porcelany ,,Krzysztof nie ma takiej możliwości? Czy nie rozmawiałaś o tym z pracodawcą? Czasami warto poczekać trochę dłużej, by zostać docenionym.

lotka
@Zuzanna 07.09.2017 15:36

Nie zrozumiałaś mnie osoba nowa bez doświadczenia którą trzeba szkolić dostaje większe pieniądze niż ta z doświadczeniem która pracuje kilka lub kilkanaście lat wiec ci starzy wartosciowi pracownicy są zmęczeni mówieniem o tym pracodawcy i odchodzą bo ile można lat czekac.

Zuzanna

@duch @Mirek rzeczywiście taka sytuacja może budzić frustrację pracowników. @duch wspominasz, że jest to praca na 3 zmiany. A mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda codzienna praca w tym dziale firmy?

lotka
@Zuzanna 31.05.2017 09:28

W tym dziale ludzi z doświadczeniem traktuje się jak śmieci jak przyjdzie ktoś nowy to zarabia więcej jak ktoś kto pracuje parę lat dlatego dużo wartościowych osób odeszło a tym co zostali podkręca się śrubkę niech szefostwo się zastanowi bo wymieniając ludzi doprowadza to do góry złomu którą widać na zewnątrz nie będę więcej pisała bo i tak to po wszystkich spłynie.

Darek

Mirek o jakich 100 osobach mówisz znajdziesz 1 lub 2 osoby na "piecownię" spróbuj życzę owocnych poszukiwań.

Mirek

Zuzanno, benefit pracy w krzysztofie to praca, a jak się nie podoba to "na twoje miejsce jest 100 osób"

duch

Benefity oferuje takie praca na 3 zmiany a plusy wykorzystywanie ludzi za 1400 zł na rękę,szansa na podwyżki "0"Tak więc Zuzanno usłyszałaś więcej na temat warunków oferowanych przez firmę.

Zuzanna

Bardzo chętnie usłyszymy więcej na temat warunków oferowanych przez firmę. Jakie benefity oferuje Fabryka Porcelany ,,Krzysztof"? Jakie są plusy z pracy w firmie?

Robol

Pani Agnieszko, Pani wiedza o produkcji porcelany powala na kolana. Dobra rada, proszę wrócić do chwilówek, bo tam potrzeba takich nierobów.

ant

Bardzo niskie zarobki a podwyżek żadnych tak jak inwestycji.

neo

głodowe zarobki,chaos,zero inwestycji dobrze mówisz kolego cyrk coraz więcej głosów" szukam innej pracy"

Janek

Cyrk na kółkach. Kadra zarządzająca nie wie co robi. Ta fabryka to przykład jak można zniszczyć zakład mają tak piękne produkty.

Lallala

Cyrk a nie pracodawca

karakal

Rany,tato zacznij wąchać coś innego.

tato

Ludzie , czy wam chce się pracować ?Produkujecie takie piękne przedmioty. Gdzie jest wasza pasja. Pan Bóg dał wam talent do tworzenia tej pięknej porcelany. Nie szanujecie tego daru i nie szanujecie siebie wzajemnie. Jeżeli jest Wam tak bardzo źle to zmieńcie swoje życie tak aby praca dawała wam radość tworzenia. życzę Wam szczęścia KLIENTKA

gvc

Skoro masz to na umowie @anonim to może warto to zgłosić gdzie trzeba

Anonim

Szkoda zachodu z tą pracą, kontakt z "kierowniczką" zerowy (telefonów nie odbiera tylko od mojego numeru). Według niej jest to "porządna i szanowana firma", ale nawet nie potrafi wypłacić kilkuset złotych wypłaty w ciągu dwóch miesięcy na umowie śmieciowej (termin na umowie to 7 dni). Zdecydowanie nie polecam.

Anonim

Zdecydowanie nie polecam pracy w porcelanie KRISTOF. Niskie płace, umowy śmieciowe, pieniędzy nie chcieli mi wypłacić. Pani kierownik to drapieżny zwierz z dziwnym makijarzem przypominającym zbolałego klowna, opowiada, że znajdzie się niedługo w wariatkowie. Merytorycznie brak szkoleń, przedmiotowe traktowanie pracownika, chaos, oczekiwania od sprzedawców bardzo wygórowane trzeba być koneserem porcelany, żeby tam pracować. Niesprawiedliwe traktowanie, pani dyrektor jest wyniosła, z góry traktuje ludzi a kolekcja jej Circus to prawdziwy cyrk. Organizacja firmy fatalna, kierownik chwali się, że utarg dniowy to 7.000 pani dyrektor w to wierzy? Nawet nie sprawdziła raportu dotyczącego sprzedaży. Kompromitacja. POLSKIE ZOO.

a masz

Ostatnio zwolnili ponad 30 osób. Był przestój bo zamówień brak. Tak więc na nabór nowych pracowników nie masz co liczyć.

ferdek

justyna
@ferdek 03.04.2016 23:02
zaropki,atmosfera,wspułpraca, stosónek pszełoszonych jest oki,oras mister frysjer,pilotka,a taksze nowe pszydupasy tesz ok....

witam Jeżeli szukacie traumatycznych doświadczeń polecam serdecznie pracodawcę oraz osobę choinkowo malowaną z miasta Wałbrzycha

rzż

IA TESZ NIEROZUMIEM TYH OPRAZ...

ODLEWNIA

ja
@ODLEWNIA 25.03.2016 23:08
RZYCZĘ WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA TE ŚWIĘTA I WAM CHEJTEROM TEŻ CO OBRARZACIE PORZĄDNYCH LUDZI....

ja terz rzyczę

zorro
@felek 05.03.2016 23:34
zorro - ja już nie w temacie - i całe szczęście - ale mam pytanie takie ciekawskie - czy kuśtykający herr flick to dawny fryzje...

Bingo. To jedna i ta sama osoba.

Spider-Man
@zorro 06.03.2016 18:54
Bingo. To jedna i ta sama osoba.

stewardessa ma już od pewnego czasu nowego przydupasa

Inspector Clouseau

A co się stało z postami o "stewardessie z Lufthansy" i z odpowiedzią na ten post. Ani nie był wulgarny, nikt nie był wymieniany z nazwiska ani imienia, co jest grane? Wielki brat z Krzysztofa czuwa i zgłasza do usunięcia? Prawda w oczy kole? Cieniasy.

wiesio

Przykro czytać te opinie, kiedyś to była fabryka, która produkowała na skale światową szlachetną porcelanę, i to w takich ogromnych ilościach i dla wielu kontrahentów! Co było kiedyś już nie wróci... pozdrawiam wszystkich z tamtych czasów!

misia

czemu ukraincow nie ma? szkoda

anna

właśnie dokupiłam kilka sztuk porcelany bo serwis kawowo-obiadowy mojej mamy, biała Fryderyka, z lat 70-tych był lekko już niekąpletny. No i się rozczarowołam porcelama gruba,wzór rozmyty.Jakość dużo gorsza niż dawniej,szkoda

xyz
@anna 09.12.2015 11:12

To nic dziwnego bo to jest porcelana z dwóch różnych zakładów. Lata 70-te to "Porcelana Krzysztof" a dzisiaj "Nordis Chłodnie Polskie"

kolo
@anna 09.12.2015 11:12

Cienkiej porcelany tu nie uświadczysz, jedyne co to ewentualnie cieniusie wypłaty :(:(:(

Wiem

@ noWIESZ jeśli Ci wystarczy praca na takiej umowie ze świadomością że mogą Cię zwolnić w każdej chwili bez podania powodu i nikt się za Tobą nie ujmie bo nie ma Związków Zawodowych, jeśli odpowiada Ci praca za płacę minimalną i nie masz większych ambicji to już Twoja sprawa. Myślę jednak że zasługujemy na więcej. A co do historii firmy to też uważam że historia tej firmy jest od 2010 roku a na etapie produkcji faktycznie nic się nie zmieniło bo zmienić się nie może. Technologia produkcji porcelany była, jest i będzie zawsze taka sama.

sprostowanie

#2w3er Mylisz dwie różne firmy. Ta ze 180 letnią tradycją to była Fabryka Porcelany "Krzysztof" S.A. , która upadła i została kupiona przez "Nordis" Chłodnie Polskie razem z pracownikami i całym wzornictwem. Firma obecna nie zmieniła z wiadomych powodów nazwy ("Krzysztof") i moim zdaniem nie powinna się chwalić 180 letnią tradycją, skoro oficjalnie najstarsi stażem pracownicy mają staż niecałe 2 lata i umowy na czas określony pomimo że pracują w "Krzysztofie" niejednokrotnie kilkadziesiąt lat.

poszukująca

arni
@poszukująca 12.10.2015 08:56
Wie ktoś może jak wygląda praca biurowa na strefie przyjęć ? Jakie wynagrodzenie, warunki? Czy warto ?...

Jezuniu, a gdzie w tym bajzlu jest takie coś jak "strefa przyjęć"? Co to (usunięte przez administratora) jest? Jakiś nowy dział? O co Ci chodzi? Czy Ty aby nie masz wysokiej gorączki i przez to te "haluny"

Grzecho

#Gosiu jeżeli tak bardzo pragniesz tu pracować to mam dla Ciebie dobrą wiadomość bo podobno zwolniono właśnie kilku pracowników magazynu kartonów za to że nie chcieli podpisać odpowiedzialności materialnej. (skoro przy takim bezrobociu podjęli tak desperacki krok to pewnie mieli swoje ważne powody, ale to już inny temat) Więc będą chyba niebawem przyjęcia dla nowych "kamikaze". Jeśli więc tak bardzo wierzysz tej firmie to działaj i życzę szczęścia.

budu

harry
@budu 28.07.2015 19:41
Polecam produkcje dekorowanom jest ok praca i nie ma stresu nie jak na strefie praca na luzie a nie jak roboty.hej...

Kolego tłumaczyłeś ten tekst translatorem z hebrajskiego? Zanim coś napiszesz to zastanów się dwa razy, czy to co chcesz przekazać, będzie zrozumiałe dla odbiorcy.

kadry

Mylisz się kochaniutki. Na urzędzie pracy szukają elektryka za 3 tys. brutto. Jest to kwota o której większość pracowników może tylko pomarzyć. Nawet pracujący tu elektrycy, nie wspominając już o zwykłych pracownikach produkcyjnych.

Mam dość

Mistrz Ostrowski jest konkretny,potrafi konkretnie ludzi ogarnać!!!

Misiek
@Mam dość 27.05.2015 17:24
Mistrz Ostrowski jest konkretny,potrafi konkretnie ludzi ogarnać!!!

Chyba ze ciebie ogarnal pewnie ma tyle wiedzy co ty

Wqurwiona

Znowu Smrodek wrócił na formownie i kurwa rządzi. I jak zwykle ludzi mu brak.

werte

Bardzo prawdopodobne, kiedyś niewielka załoga była a dawała radę!!!! Trzeba ogarniać temat i tyle.....

raqqq

Mi tam jest ok robie co mam zrobic w 3 godziny a pozniej mam lajcik i jedna zmiana na zdobniczym jest spoko! pozdro dla wszystkich i ziomkow z Ukrainy :)

Adam
@raqqq 19.04.2015 20:03

Myślę że po Twoim wpisie jesteś już namierzany/a przez fryzjera i jego pieski :), więc uważaj, ale szkoda mi najbardziej kierowniczki, która pewnie była już na dywaniku. Dałeś/aś d..y.

grace

Witam, czy jest sens starać się o zatrudnienie w dziale handlowym? Różne rzeczy się słyszy. Dzięki!

szaranowicz
@grace 10.03.2015 19:28

Od przejęcia fabryki przez lodziarzy, śmiało stwierdzam, że z pracowników którzy przewinęli się w dziale sprzedaży można by zbudować dwie drużyny piłkarskie z rezerwowymi. Rotacja w tym dziale odbywa się z prędkością lotki badmintonowej (dla niezorientowanych przypominam, że badminton to najszybsza gra na świecie, a prędkość kometki może osiągać 490 km/h). Tak więc Grace startuj na wolne stanowisko (właśnie trwa kolejny nabór na pracujpl). Przeżyjesz wówczas niezapomniane chwile, a poniewczasie będziesz mogła zasilić szeregi kolejnej ekipy piłkarskiej. Trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia. Włodek.

ladna30_2008
@szaranowicz 27.03.2015 12:38

Witam, to jak w końcu jest w tym dziale handlowym, pod względem zarobków rzecz jasna, z czym związana jest ta rotacja pracowników - czy duże wymagania czy zbyt niskie place ?

Cóż za wysoka kultura. :)

felek
@8767 01.02.2015 11:47
Cóż za wysoka kultura. :)

kultura tu jest zachowana, nie widzę nic zdrożnego. A im więcej bęcwałów, tym więcej wody na młyn dla p.S

pytaniee

Witam, gdzie można składać CV jeśli chodzi o pracę na produkcji?

kadrowa
@pytaniee 31.01.2015 14:52
Witam, gdzie można składać CV jeśli chodzi o pracę na produkcji?

Ja zawsze to robię w toalecie na kolanie. Biorę CV składam na pół i po kłopocie CV złożone. A tak na poważnie człowieku ogarnij się i nie zadawaj tak trywialnych pytań, bo albo jesteś niedouczonym gimbusem, albo skończonym(-ą) idiotą(-ką)! Wróżę Ci błyskotliwą karierę tu w porcelanie. Takich ludzi pani S. ceni najbardziej.

arnoud

A teraz trochę pozytywnej energii. W 2015 r wejdą w życie zmiany w Kodeksie Pracy dot. umów przedłużanych w nieskończoność. I tak od dnia wejścia ustawy, po 33 miesiącach umowa zawarta na czas określony automatycznie będzie się przeistaczała w umowę na czas nieokreślony. Skończy się kombinatorstwo jarząboli, serwadczakoli i innych pseudobiznesmanów. Okresy wypowiedzenia : do 6 m-cy stażu wynosić będzie 2tyg. powyżej 6 m-cy stażu 1 miesiąc powyżej 3 lat stażu 3 miesiące I co najciekawsze okres stażu liczymy od dnia zatrudnienia sprzed wejścia ustawy. Fajnie? No pewnie że fajnie. No i co patii i doriss? Łyso? Oczywiście , że łyso. Skończy się granie w chu...a i robienie z pracowników ścierwa. Ciekawe co teraz w tych pustych łbach wam się urodzi i jak ominiecie te zmiany.

qqq

jeszcze niedawno byl zapierdol teraz z usmiechem na twarzy sie pzychodzi do roboty jest czas pogadac i zrobic swoje:)

w

Ja tam jestem zadowolona! Nie ma już tak mało osób jak kiedyś. Teraz jest lajcik jest nas więcej to i roboty odeszło. Spoko i bez pośpiechu się pracuje:) Pozdr

Steffen

Atmosfera jak atmosfera. Robota jak robota. Jak dla mnie w bardzo dobrze po doswiadczeniach w malych firmach odmiana na bardzo duzy plus. Jeśli masz jakiekolwiek pojęcie, np. poprzez kogoś z rodziny o pracy przy porcelanie - w końcu tego troche było w Wałbrzychu - to dowiesz się jak to wygląda. WIele się zmieniło przynajmniej jak porównuje z tym co bylo za mojej mamy w tej firmie. Moim zdaniem na lepsze, wg mamy na gorsze. Ale jak ktos pracowal w PRL-u to zawsze bedzie narzekal na terazniejszosc, tak samo jak narzekajacy tutaj pracownicy robiacy w firmie od lat poczatku lat 90 - na szczescie to mala grupa. Mlodzi i wiekszosc odpowiedzialnych ludzi chce pracowac. Jak jestes w tej grupie to sie bedziesz czuc dobrze.

adam
@Steffen 01.01.2015 22:09

#Steffen gadasz kocopoły. Tak Ci jest tu fajnie? To odpowiedz na kilka pytań. Masz umowę na czas nieokreślony? - pewnie NIE. Mogą Cię zwolnić w każdej chwili bez podania powodu? - pewnie TAK. Są tu Związki Zawodowe żeby Cię broniły - NIE Zarabiasz więcej niż płaca minimalna? - pewnie NIE. Pamiętaj że jest XXI wiek a Polska jest w Unii Europejskiej. Nie czepiaj się też ludzi którzy pracują tutaj od lat 90-tych a nawet wczesnych 80-tych bo kiedy oni strajkowali tutaj w czasach PRL-u to między innymi po to żeby Tobie było dzisiaj lepiej. Nie obrażaj ich więc bo oni pracowali tutaj jak Ty "skakałeś jeszcze z jajka na jajko", albo nawet nie byłeś jeszcze planowany do życia na tym świecie i wiedzą więcej o życiu niż Ty. Powiem Ci jeszcze że Ty na pewno pomimo że jak piszesz jesteś taki "odpowiedzialny" nie przepracujesz tutaj 30 albo 40 lat bo w nagrodę za tą lojalność i odpowiedzialność wywalą Cię prędzej lub później.

felek
@adam 16.01.2015 19:19

Adam- rzeczowo i na temat. Młodzi i niektórzy starsi mają tak zlasowane mózgi,że aż przykro. Absurdy i nienormalność przyjmują za normę. Nie do końca jest to ich wina ,ale systemu ,który skutecznie pierze ludziom rozumki. Jednak jak mawiał / a może jeszcze mawia / sławny Jan B. - myślenie ma przyszłość i takie gadki jakie prezentuje Steffen są jakąś parodią. Słusznie zauważyłeś, że raczej nie popracuje w tych warunkach 30-40lat / mało prawdopodobne,że nawet kilka / natomiast jeszcze niedawno było to całkiem normalne. Firma funkcjonuje w realnym otoczeniu. Jeżeli otoczenie jest powalone i zarządzający też się z tym utożsamiają ,to niektórzy jak Steffen myślą,że to jest normalne.

harcerz

Witam, Jaka jest atmosfera na produkcji? Dobrze się tam pracuje? dzieki

misq

Wyplaty byly i sa zawsze terminowo. pewnie szukaja chetnych do pracy, bo maja ogrom zamowien. z tym, ze musisz sam sprawdzic warunki, bo na kazdym stanowisku jest inaczej

adam
@marian 09.12.2014 22:24
A kiedy pracowało tam 600 osób? Możesz mnie uświadomić?

# marian wyobraź sobie że pracowało tutaj kiedyś nawet 1400 osób. Kiedy 600 nie pamiętam ale w 2000 około 800 a w 2010r. około 400.

ja juz nie ja
@adam 10.12.2014 21:47

w 1997 roku kiedy zaczałem karierę pracowalo dokładnie 791 osób!był to sierpień ...a skąd pamietam ?ze szKolenia BHP ,ktore prowadziła śp.p.Grażynka..i tyle w temacie

pijak

nie uczyłem się to slabo zarabiam nie mogę winic pani prezes a dobrze ze nie zamykają bo i tak w tym wabrzychu to g..... jest wiec nie ma co plakac a jak ktoś ma ambicje na wieksza kase to niech zrobi jakies uprawnienie np. na tiry i niech jeździ po 3 miesiące po Europie to zobaczy jak wygląda praca nie zazdroscic nikomu i pracowac

de.wi.to

Kto został nowym przedstawicielem załogi?

Marry

Barry, odnośnie fachowców nawet nie wiesz co GADASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Fabryka Porcelany ,,Krzysztof" - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Porcelany ,,Krzysztof"