GALERIA DRUKARNIA

Bydgoszcz

Opinie o GALERIA DRUKARNIA

walemr

myślę, że jest to zwykle dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie wiele potrzebują od życia, a przede wszystkim liczy się dobra zabawa a nie koniecznie robienie jakiejś kariery. Zresztą przy galerii to raczej i tak się nie da. Chciałem się jeszcze dowiedzieć ile z was jest zadowolonych z tych ofert, które są oferowane przez firmę?

Byłam pracownikiem tej galerii,tzn pracowałam w jednym ze sklepow.Praca była by fajna ,jak by cos sie w niej jeszcze działo.tzn.z załozenia w weekendy powinno byc duzo ludzi a tu pustka,od godziny 16 do 21 jak wejda z 3 osoby to jest dobrze.Dyrektor tejze placowki nic nie robi w kierunku rozleklamowania obiektu,nie organizuje zadnych akcji,najemcy maja co miesiac do zaplacenia pewne sumy ktore sa przeznaczona na reklame.gdzie sa te pieniasdze?????chodzi i sprawdza tylko czystosc w galerii,i pogania sprzataczki,i ten jego codzienny obchod po galerii w celu sprawdzenia zawartosci smietnikow. kasa sie gdzies uplynnia,najemcy ledwo zbieraja na oplaty,zygac sie chce pracujac tam.za rok jak sie juz najemca skonczy umowa wszyscy pojda w cholere z tamtad!!!!!!!!!!!!i zostanie ktos bez pracy ;)wstyd tak zarzadzac

Osoba pracujaca w tejze galerii ,jest tylko kłebkiem nerwów.Niby spokój,nie napracuje sie człowiek(ze względu na ciągły brak klientów)dyrektor nic nie robi aby to sie zmieniło,robi jakies pokazy,akcje które miały by przyciągnąć klienta,niestety sa one nieudane, a dlatego ze nikt o nich oprócz personelu,i kilku wtajemniczonych nie wie.Czyżby pieniadze na reklame utkwiły w kieszeni.W związku z tym, salonom nie przybywa utargu,a co za tym idzie? Ze salony nie zarabiają na siebię.Robi się nerwowa atmosfera.Najemcy robia wszystko zeby przyciagnać klienta.Z marnymi nie raz skutkami.Pracuję w Drukarni od prawie samego poczatku,i cos na ten temat wiem.Moze by klientów było by dosyc duzo ,gdyby nie zachłannosc.Ludzie zrazili sie płaceniem za parking,mało punktów gastronomicznych,zbyt mało sklepów o przecietnych cenach.A najlepsze jest to ze beda wkoncu ,,nowe salony i gastronomie''ale niestety dla klientów z kasą.

jola

a miało być tak pięknię,i co ? gdzie ci klienci,gdzie te wszystkie bogacze dla których powstała ta galeria.Jedyni którzy mają kasę ,zeby tam kupować ,to chyba ci którzy tam żądzą.Skandal zeby kasowac za parking,mimo ze po godzinie postoju,

wxx

zachecam wszystkich do wydania opini na temat tej galerii,jestem ciekawy kto ma jakie spostrzezenia

Zostaw opinię o GALERIA DRUKARNIA - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GALERIA DRUKARNIA