Digital Broadcast Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Digital Broadcast Sp. z o.o.

Kris

Kiedys pracowalem dla tej "firmy " sprzedajac ogloszenia na gieldach samochodowych. Akurat wtedy potrzebowalem kasy. Robota marna I zarobek tez. Na owczesnej stronie www.gieldasamochodowa.net malo kto szukal wtedy aut takze bylo troche naciagania klientow. Pomysl dobry...z kasa gorzej. Oczywiscie wszystko bez jakiejkolwek umowy o prace.

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy Digital Broadcast Sp. z o.o.? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Digital Broadcast Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Digital Broadcast Sp. z o.o.