OPCOM Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o OPCOM Sp. z o.o.

Tomek

Rekrutacja przeprowadzona bardzo sprawnie. Najpierw zadanie, później spotkanie. OPCOM wywiązywał się z terminów podczas rekrutacji.

Anna

byłam na rozmowie, bardzo merytoryczna, ale w luźnym klimacie. super biuro! pytali o projekty, pomysly i realizacje. nie zabraklo tez pytan o zainteresowania. teraz nic, tylko czekac na wyniki rekrutacji ;)

ajka

Pracowałam z ich zespołem jako freelancer przy jednym z projektów dla klienta. Fajni ludzie, super atmosfera i pyszna kawa!

klientka

Agencja robiła strategię i kampanię jednego z naszych produktów. Profesjonalne podejście, kreatywne pomysły, dużo dobrej energii, co przełożyło się na wyniki sprzedażowe. Polecam!

Twoja opinia ma znaczenie. Dodawaj komentarze o firmie opcom sp. zoo na naszym forum.

Zostaw opinię o OPCOM Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPCOM Sp. z o.o.